06.11.2018

Довідник районної державної адміністрації 2018 рік

ЗАВАНТАЖИТИ у форматі PDF

 

Білгород-Дністровська

районна державна адміністрація

 

Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24, bdnistrovsk_rda@odessa.gov.ua

Код: 04849

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

 2018 рік

Посада

Прізвище, ім’я, по-батькові

Телефон

Графік прийому громадян

1

Голова райдержадміністрації

ІЛЬЧЕНКО Сергій Петрович

2-83-66

Понеділок

9:00-12:00

Мала зала

2

Перший заступник голови райдержадміністрації

ГРЕЧАНОВСЬКА Наталя Андріївна

2-73-92

Вівторок

9:00-12:00

Мала зала

3

Заступник голови райдержадміністрації

ШИХАЛІЄВА Альона Ібадуллівна

 

Середа

9:00-12:00

Мала зала

4

Керівник апарату райдержадміністрації

 

 

 

АПАРАТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

1

Начальник відділу

 

2-24-78

Четвер

8:00-17:00

Каб. 24

2

Головний спеціаліст

Головко Юлія Костянтинівна

2-24-78

Каб. 24

3

Головний спеціаліст

 

2-24-78

Каб. 24

ВІДДІЛ ДІЛОВОДСТВА ТА КОНТРОЛЮ

1

Начальник відділу

Хоменко Наталія Андріївна

2-20-34

Каб. 28

2

Головний спеціаліст

Колос Тетяна Анатоліївна

2-20-34

Каб. 28

3

Головний спеціаліст

Руденко Олена Анатоліївна

2-71-15

Каб. 26

4

Діловод

Дукач Віра Василівна

2-71-15

Каб. 26

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

1

Начальник відділу

Пейчева Сніжана Дмитрівна

2-24-70

Четвер

9:00-16:00

Каб. 19

2

Головний спеціаліст

 

2-24-70

Каб. 19

3

Головний спеціаліст

 

2-24-70

Каб. 19

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

1

Начальник відділу

Розуменко Ольга Василівна

3-59-53

Каб. 58

2

Головний спеціаліст

Куницька Наталя Михайлівна

2-21-48

Каб. 59

3

Головний спеціаліст

 

2-21-48

Каб. 59

ВІДДІЛ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

1

Начальник відділу

Шляхова Ольга Григорівна

 

Каб. 25

2

Головний спеціаліст

 

 

Каб. 25

3

Провідний спеціаліст

Мараренко Світлана Іванівна

 

Каб. 25

СЕКТОР ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ, МОБІЛІЗАЦІЙНИХ ПИТАНЬ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ

1

Завідувач сектору

Ткаченко Павло Михайлович

3-31-71

Каб. 27

2

Головний спеціаліст

Радоуцький Сергій Клавдійович

3-31-71

Каб. 27

УПРАВЛІННЯ ТА ВІДДІЛИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 

1

Начальник управління

Карпова Галина Василівна

2-24-22

Каб. 1

Відділ грошових виплат

2

Заступник начальника управління – начальник відділу

Німачук Ольга Семенівна

2-24-22

Каб. 1а

3

Головний спеціаліст

Ткачук Світлана Андріївна

-

Каб. 6

4

Головний спеціаліст

Козубенко Олена Олександрівна

3-35-49

Каб. 6

5

Головний спеціаліст

Сидоренко Ольга Вікторівна

3-31-49

Каб. 7

6

Головний спеціаліст

Туровська Олена Вікторівна

2-25-14

Каб. 11

7

Провідний спеціаліст

Мельниченко Тетяна Георгіївна

-

Каб. 5

8

Головний спеціаліст

Олійник Павло Степанович

-

Каб. 6

9

Головний спеціаліст з охорони здоров’я

Барбасура Любов Павлівна

-

Каб. 6

Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг

10

Начальник відділу

Волосатова Наталя Василівна

2-25-14

Каб. 11

11

Головний спеціаліст – бухгалтер

Сорочан

Ілона Миколаївна

3-31-49

Каб. 7

12

Головний спеціаліст

Матрікало Наталія Іванівна

2-25-14

Каб. 11

13

Головний спеціаліст

Потапов Сергій Сергійович

-

Каб. 4

14

Головний спеціаліст

Панчева Надія Володимирівна

3-31-49

Каб. 7

15

Головний спеціаліст

Земляна Наталія Вікторівна

2-25-14

Каб. 11

16

Оператор комп’ютерного набору І категорії

Мельниченко Олександр Васильович

2-25-14

Каб. 11

Відділ бухгалтерського обліку

17

Начальник відділу

Іович Валентина Миколаївна

-

Каб. 5

18

Головний спеціаліст

Ревацька Мілена Володимирівна

-

Каб. 5

19

Головний спеціаліст

Хмілевська Жанна Павлівна

2-24-22

Каб. 1

20

Головний державний соціальний інспектор

Пліс Яніна Василівна

3-31-49

Каб. 7

21

Головний спеціаліст з питань трудових відносин

Федорончук Ірина Яковлевна

2-24-22

Каб. 1

УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

 

1

Начальник управління

Смертенюк Наталя Володимирівна

2-27-16

Каб. 29б

Відділ з питань земельних відносин

2

Заступник начальника управління – начальник відділу

 

2-27-16

Каб. 29б

3

Головний спеціаліст

Сауляк Людмила Борисівна

2-27-16

Каб. 29б

Відділ з питань рослинництва, тваринництва та екологічних питань

4

Начальник відділу

Тіманкін Максим Іванович

2-27-16

Каб. 29

5

Головний спеціаліст

 

2-27-16

Каб. 29

6

Діловод

 

2-27-16

Каб. 29

Сектор з питань економіки та бухгалтерського обліку

7

Завідувач сектору

 

2-27-16

Каб. 29б

8

Головний спеціаліст

Банова Алла Вікторівна

2-27-16

Каб. 29б

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

1

Начальник управління

 

2-27-80

Понеділок

9:00-13:00

вул. Першотравнева, 74 (ІІІ поверх)

Бюджетний відділ

1

Заступник начальника – начальник бюджетного відділу

Вєлкова Людмила Олександрівна

2-27-68

Вівторок

9:00-13:00

вул. Першотравнева, 74 (ІІІ поверх)

Відділ планування доходів та економічного аналізу

1

Начальник відділу

Савенко Ольга Сергіївна

2-25-33

вул. Першотравнева, 74 (ІІІ поверх)

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

1

Начальник відділу-головний бухгалтер

Швачка Оксана Олександрівна

2-80-96

вул. Першотравнева, 74 (ІІІ поверх)

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ

1

Начальник відділу

Форостяний Віталій Петрович

2-21-32

 

2

Діловод

 

2-21-32

 

ВІДДІЛ  МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ

1

Начальник відділу

Абусерідзе Сергій Євгенович

2-88-91

Понеділок

10:00-13:00

Середа

9:00-13:00

Каб. 41

2

Головний спеціаліст

Волкова Марина Валентинівна

2-88-91

Каб. 41

3

Головний спеціаліст-бухгалтер

Мішин Сергій Іванович

2-88-91

Каб. 41

4

Головний спеціаліст

Расказов Олександр Сергійович

2-88-91

Каб. 41

ВІДДІЛ ОСВІТИ, НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

1

Начальник відділу

 

2-25-53

Вівторок

9:00-13:00

П’ятниця

14:00-15:45

Каб. 37

2

Головний спеціаліст

 

2-25-53

Вівторок

9:00-13:00

Четвер

9:00-13:00

3

Завідувач районним методичним кабінетом

Скорик Людмила Леонтіївна

2-25-53

Понеділок, п’ятниця

9:00-13:00

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

1

Начальник відділу

 

2-89-00

Вівторок

8:00-17:00

Каб. 21

2

Головний спеціаліст

Лупаленко Тетяна Василівна

2-89-00

Каб. 21

3

Головний спеціаліст

Кравченко Ірина Олександрівна

2-89-00

Каб. 21

ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

1

Начальник відділу

Добрєва Галина Володимирівна

2-86-78

Вівторок

8:00-17:00

Каб. 20

2

Головний спеціаліст

 

2-86-78

Каб. 20

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

1

Начальник відділу

Смогла Ірина Іванівна

2-24-14

Середа, п’ятниця

9:00-13:00

вул. Миколаївська, 55

2

Головний спеціаліст

Федорук Ірина Семенівна

2-24-14

вул. Миколаївська, 55

3

Директор методичного центру

Вільдерман Марина Марківна

2-78-01

вул. Миколаївська, 55

4

Головний бухгалтер

Квачова Ірина Вікторівна

2-25-27

вул. Миколаївська, 55

ВІДДІЛ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

1

Начальник відділу

Антілова Альвіна Євгенівна

2-24-70

Каб. 19

2

Адміністратор

 

 

 

ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

1

Начальник відділу

 

 

 

2

Державний реєстратор

Гудова Світлана Олександрівна

 

Каб. 29а

3

Державний реєстратор

 

 

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

1

Начальник служби

Іванова Ірина Віталіївна

3-65-32

Вівторок

9:00-12:00

Каб. 2

2

Головний спеціаліст-бухгалтер

Поповська Галина Станіславівна

2-21-95

Каб. 3

3

Головний спеціаліст

Кучеров Сергій Олександрович

2-21-95

Каб. 3

4

Головний спеціаліст

Баркова Валерія Михайлівна

2-21-95

Каб. 3

Сектор з питань усиновлення, опіки та піклування

5

Завідувач сектору

Корженко Юлія Іванівна

3-65-32

Каб. 2

6

Головний спеціаліст

Циганова Аліна Сергіївна

3-65-32

Каб. 2

ВІДДІЛ ВЗАЄМОДІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

1

Начальник відділу

Бошняк Катерина Андріївна

2-20-15

Вівторок

9:00-12:00

Четвер

14:00-17:00

Каб. 30

2

Головний спеціаліст

 

2-20-15

Каб. 30

3

Провідний спеціаліст

 

2-20-15

Каб. 30

СЕКТОР ТУРИЗМУ ТА КУРОРТІВ

1

Завідувач сектору

Лазуткіна Ірина Борисівна

2-83-66

 

2

Головний спеціаліст

Жужа Лариса Василівна

2-86-78

Каб. 20

СЕКТОР З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ОБОРОННОЇ РОБОТИ

1

Завідувач сектору

Лаврик Михайло Анатолійович

2-83-64

 

2

Головний спеціаліст

 

 

 

Головний спеціаліст з питань охорони праці та техніки безпеки

1

Головний спеціаліст

Могурян Валентин Дмитрович

 

Каб. 29

ОРГАНІЗАЦІЇ ТА УСТАНОВИ

 

 

Районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді

 

1

Начальник

Домчинська Тетяна Іванівна

 

2-74-70

 

 

Об’єднана державна податкова інспекція

 

1

Начальник

Бойченко Ігор Іванович

3-64-87

2-25-02

 

 

Управління державного казначейства

у Білгород – Дністровському районі ГУДКУ в Одеській області

 

1

Начальник

Студенікін Михайло Миколайович

3-56-71

2-25-29

 

 

Міжрайонна прокуратура

 

1

Прокурор

Терзі Валентин Дмитрович

2-21-98 факс

 

 

Міськрайсуд

 

1

Голова суду

Боярський Олександр Олександрович

 

2-20-09

 

 

 

Міський відділ ГУ НП України в Одеській області

 

1

Начальник

Орлов Євген Валерійович

2-87-78 приймальна

 

 

Об’єднаний міський військовий комісаріат

 

1

Військовий комісар

Шевчук Вадим Григорович

 

 

 

Центр зайнятості населення

 

1

Директор

Принц Ніна

3-58-61

3-13-25

 

 

Центральна районна лікарня

 

1

Головний  лікар

Гросул Валентин Іванович

2-43-12

2-73-12

 

2

Заступник головного лікаря

Філонов Олексій Вікторович

3-97-22

6-77-32

 

Центральна районна бібліотека

1

Директор

Ткаченко Катерина Іванівна

4-01-84

 

Районний історико-краєзнавчий музей

1

Директор

Чекмарьова Людмила Вікторівна

4-02-37

 

 

 

СІЛЬСЬКІ РАДИ  ТА ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ

 

1

Голова Адамівської сільської ради

Кашульський Дмитро Олександрович

7-63-42, 7-63-33

 

2

Секретар Адамівської сільської ради

Босенко Світлана Василівна

7-63-42, 7-63-33

 

3

Голова Володимирівської сільської ради

Козян Надія Іванівна

 

5-73-42

 

4

Секретар Володимирівської сільської ради

Кожухар Наталя Сергіївна

 

5-73-42

 

5

Голова Карналіївської сільської ради

Холостенко Сергій Гаврилович

4-35-23, 4-35-42

 

6

Секретар Карналіївської сільської ради

Коргожа Валентина Тимофіївна

 

4-35-42

 

7

Голова Краснокосянської сільської ради

Пасніченко Тетяна Сергіївна

5-81-42, 5-81-18

 

8

Секретар Краснокосянської сільської ради

Журбенко Тетяна Михайлівна

 

5-81-42

 

9

Голова

Миколаївської сільської ради

Фоменко Дмитро Володимирович

 

4-52-42

 

10

Секретар Миколаївської сільської ради

Лампіга Людмила Леонідівна

 

4-52-42

 

11

В. о. голови Монашівської сільської ради

Мунтян Лілія Олександрівна

4-56-42, 4-56-31, 4-56-24

 

 

12

Секретар Монашівської сільської ради

Мунтян Лілія Олександрівна

4-56-42, 4-56-31, 4-56-24

 

13

Голова Новоцаричанської сільської ради

Нахаба Олег Олексійович

 

5-31-42

 

14

Секретар Новоцаричанської сільської ради

Маргаринт Наталя Олександрівна

 

5-31-42

 

15

Голова Підгірненської сільської ради

Клітка Ольга Іванівна

5-45-42

 

16

Секретар Підгірненської сільської ради

Тартіла Світлана Іллівна

 

5-45-42

 

17

Голова Приморської сільської ради

Колесніченко Лідія Василівна

6-09-15, 4-24-33, 4-24-52

 

18

Секретар Приморської сільської ради

Мільчева Ольга Миколаївна

6-09-15, 4-24-33, 4-24-52

 

19

Голова Руськоіванівської сільської ради

Баламутенко Олексій Іванович

5-11-42, 5-11-31

 

20

Секретар Руськоіванівської сільської ради

Сидоренко Раїса Федорівна

5-11-42, 5-11-31

 

21

Голова Семенівської сільської ради

Зотік Олена Олександрівна

7-73-42, 7-73-88

 

22

Секретар Семенівської сільської ради

Казаной Наталя Олексіївна

7-73-42

 

23

Голова Староцаричанської сільської ради

Мица Галина Яківна

 

5-21-42

 

24

Секретар Староцаричанської сільської ради

Лещенко Валентина Іванівна

 

5-21-42

 

 

Маразліївська територіальна громада

(Маразліївка, Великомар’янівка, Широке)

 

1

Голова

територіальної

громади

Чумак Олександр Олександрович

 

6-08-92

 

2

Секретар територіальної громади

Топор Антоніна Іванівна

6-08-92

 

 

Старокозацька територіальна громада

(Старокозаче, Козацьке, Крутоярівка, Петрівка)

 

1

Голова

територіальної

громади

Бойко Вадим Валерійович

5-01-42, 5-04-08, 5-01-31

 

 

2

Секретар територіальної громади

 

 

 

 

Шабівська територіальна громада

(Шабо, Бритівка, Салгани, Софіївка)

 

1

 

Голова

територіальної

громади

 

Древаль Василь Васильович

2-49-65, 4-05-42, 4-05-72, 4-02-51, 4-05-75, 4-04-71

 

 

2

Секретар територіальної громади

 

 

 

Мологівська територіальна громада

(Молога, Бикоза, Нове, Садове, Андріївка, Розкішне, Випасне, Сухолужжя)

1

Голова територіальної громади

Німачук Олег Степанович

7-66-16

7-65-60

 

2

Секретар територіальної громади