03.11.2017

Довідник районної державної адміністрації

ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК 

 

Білгород-Дністровська

районна державна адміністрація

 

Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24, bdnistrovsk_rda@odessa.gov.ua

 

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Службовий телефон

Примітки

1

2

3

4

5

1

Голова РДА

Ільченко

Сергій Петрович

 

2-83-66

 

 

2

Т.в.о. першого  заступника голови РДА

Гречановська Наталя Андріївна

2-73-92

 

 

Заступник голови РДА

Шихалієва Альона Ібадуллівна

 

3-39-00

 

3

Керівник апарату РДА

КВАКАНСІЯ


 

 

АПАРАТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

Начальник відділу з питань управління персоналом апарату РДА

Єрмошенко Алла Дмитрівна

2-24-78

 

 

Головний спеціаліст відділу з питань управління персоналом апарату РДА

Головко Юлія Костянтинівна

2-24-78

 

 

Начальник відділу діловодства та контролю апарату РДА

Хоменко Наталя Андріївна

2-20-34

 

 

Головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату РДА

Колос Тетяна Анатоліївна

2-20-34

 

 

Т.в.о. начальника юридичного відділу апарату РДА

Сапронов Максим Іванович

2-24-70

 

 

Головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА

 

Тюпа Ірина Василівна

2-24-70

 

 

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

Розуменко

Ольга Василівна

3-59-53

 

 

Головний спеціаліст відділу Державного реєстру виборців апарату РДА

Куницька Наталія Михайлівна

2-21-48

 

 

Головний спеціаліст відділу Державного реєстру виборців апарату РДА

Жужа Лариса Василівна

2-21-48

 

 

Начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА

 

Шляхова Ольга Григорівна

-

 

 

Головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату РДА

Сировєтнік Тетяна Георгіївна

-

 

 

Завідувач сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційний питань та виявлення корупції апарату РДА

 

 

Ткаченко Павло Михайлович

3-31-71

 

 

Головний спеціаліст сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційний питань та виявлення корупції апарату РДА

Радоуцький Сергій Клавдійович

3-31-71

 

 

Управління, відділи, служби

районної державної адміністрації

 

 

Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я

 

 

Начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я

 

Карпова Галина Василівна 

 

2-24-22

 

 

Головний спеціаліст з питань трудових відносин

 

2-24-22

 

 

Заступник начальника управління – начальник відділу

Німачук Ольга Семенівна

2-24-22

 

 

Головний спеціаліст відділу грошових виплат 

Козубенко Олена Олександрівна

3-35-49

 

 

Головний спеціаліст відділу грошових виплат 

Ткачук Світлана Андріївна

2-24-22

 

 

Начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг

Волосатова Наталія Василівна

2-24-22

 

 

Головний спеціаліст – бухгалтер персоніфікованого обліку отримувачів пільг

Сорочан

Ілона Миколаївна

2-25-14

 

 

Головний спеціаліст персоніфікованого обліку отримувачів пільг

Матрікало Наталія Іванівна

2-25-14

 

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку

Іович Валентина Миколаївна

-

 

 

Головний спеціаліст бухгалтерського обліку

Ревацька Мілена Володимирівна

-

 

 

Головний державний соціальний інспектор

Пліс Яніна Василівна

-

 

 

Управління агропромислового розвитку

 

 

Начальник управління агропромислового розвитку 

Смертенюк Наталія Володимирівна

2-27-16

 

 

Начальник відділу з питань рослинництва, тваринництва та екологічних питань

Тіманкин Максим Іванович

2-27-16

 

 

Головний спеціаліст  відділу з питань рослинництва, тваринництва та екологічних питань

Коштерик Валентина Миколаївна

2-27-16

 

 

Діловод

Чербаджиєва Людмила Михайлівна

2-71-15

 

 

Завідувач сектору з питань економіки та бухгалтерського обліку

 

 

 

 

Головний спеціаліст – бухгалтер

Банова Алла Вікторівна

2-27-16

 

 

Заступник начальника управління – начальник відділу з питань земельних відносин

 

 

 

 

Головний спеціаліст відділу з питань земельних відносин

Чуйка Людмила Борисівна

2-76-19

 

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ

 

Начальник архівного відділу

Форостяний Віталій Петрович

2-21-32

 

 

Діловод

архівного відділу

Кара Вероніка Афанасіївна

2-21-32

 

ВІДДІЛ  МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ

 

Начальник відділу  - головний архітектор

Абусерідзе Сергій Євгенович

 

2-88-91

 

 

 

Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури

Волкова Марина Валентинівна

2-88-91

 

 

Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури

Мішин Сергій Іванович

2-88-91

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

Начальник відділу освіти, науки, молоді та спорту

 

2-25-53

 

 

 

Головний спеціаліст

Федорова Людмила Василівна

2-25-53

 

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

 

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі

Коваль

Наталія Вікторівна

2-89-00

 

 

 

Головний спеціаліст

Лупаленко Тетяна Василівна

2-89-00

 

ВІДДІЛ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ

 

Начальник відділу житлово – комунального господарства та інфраструктури

 

Добрєва Галина Володимирівна

 

2-86-78

 

 

Головний спеціаліст

Дікул Юлія Василівна

2-86-78

 

 

Головний спеціаліст з питань охорони праці та техніки безпеки

Могурян Валентин Дмитрович

 

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ

 

Начальник відділу культури

 

2-24-14

 

 

Методист  відділу культури  

Вільдерман Марина Марківна

2-24-14

 

 

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

 

 

Начальник управління

Антілова Альвіна Євгенівна

 

 

 

 

Начальник відділу – адміністратор надання адміністративних послуг

Матієнко

Наталя Сергіївна

 

 

 

Адміністратор

 

 

 

 

Начальник відділу – державний реєстратор

Тураєв Юрій Володимирович

2-70-56

 

 

 

Державний реєстратор

Гудова Світлана Олександрівна

2-70-56

 

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

Начальник служби у справах дітей 

Іванова

Ірина Віталіївна

2-65-32

2-21-95

 

 

Головний спеціаліст

Поповська Галина Станіславівна

2-65-32

2-21-95

 

 

Завідувач сектору з питань усиновлення, опіки і піклування

Циганова

 Аліна Сергіївна

3-65-32

 

 

Головний спеціаліст сектору

Прісекар Григорій Михайлович

3-65-32

 

СЕКТОР ВЗАЄМОДІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ 

 

Завідувач сектору

Лазуткіна

Ірина Борисівна

2-24-78

 

 

Головний спеціаліст

Бошняк Катерина Андріївна

 

2-83-66

 

СЕКТОР ТУРИЗМУ ТА КУРОРТІВ

 

Завідувач сектору

 

 

 

 

Головний спеціаліст

 

 

 

 

 

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи

 

Лаврик Михайло Анатолійович

 

2-83-64