Пам'ятки Білгорода-Дністровського району внесли в каталог туристичних об'єктів Одеської області

«В Одеській області є чудові музеї, пам’ятки архітектури, природні ресурси – про все це гості регіону мають дізнатися та побачити на власні очі. Торік ми відкрили 19 нових туристичних маршрутів і не плануємо на цьому зупинятися. Будемо розширювати географію, зокрема, і наших гастрономічних турів, які користуються великим попитом. Цьогоріч ми розраховуємо щонайменше на 6,7 мільйонів туристів, у тому числі з-за кордону», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Максим Степанов доручив профільному управлінню ОДА посилити популяризацію туристичних об’єктів. Приміром, вперше було розроблено посібник, який містить карту та інформацію про кожен з них.

Зокрема, пам'ятки Білгород-Дністровського  району внесли в каталог туристичних об'єктів Одеської області. З об'єктів розташованих на території району туристам пропонують відвідати - зелений туризм в Нижньодністровському регіоні, а також центр культури вина і Європейську сироварню в селі Шабо.

Туристів запрошують відвідати Одеську область, щоб відчути неповторний колорит регіону, подивитися на традиції, спробувати місцеву кухню, а також взяти участь в фестивалях і ярмарках.