30.06.2017

У райдержадміністрації: на захисті прав та інтересів дітей

Під головуванням Сергія Ільченка 30 червня 2017 року пройшло засідання комісії з питань захисту прав та інтересів дитини.

На порядку денному розглядалося 8 питань щодо надання дозволів на купівлю житла, укладення договору дарування частки житлового будинку, доцільності позбавлення батьківських прав, затвердження індивідуальних планів на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, взяття під соціальний супровід сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, тощо.

Після розгляду по кожному з питань комісією були прийняті відповідні рішення.

«Благополуччя дітей та дотримання їх прав завжди знаходяться під особливою увагою державної влади і проблеми захисту підростаючого покоління мають пріоритетний напрямок. Крім того, забезпечення належного захисту інтересів дитини є складовою процесу європейської інтеграції України, адже діти - не тільки майбутнє, а й сьогодення нашої держави. Саме тому даний напрямок діяльності є загальнодержавним пріоритетом. Ми маємо щодня робити все можливе для створення належних умов життя молодого покоління. Захистити конкретну дитину можна тільки у співпраці всіх відповідальних служб – це і служба у справах дітей, органи охорони здоров’я та соціальної політики, правоохоронні органи. У підростаючого покоління має бути щасливе дитинство, і за це відповідає кожен з нас, а тому турбота про дітей, захист їх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків», - наголосив голова райдержадміністрації Сергій Ільченко.