14.05.2015

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини!»

У квітні 2015 року в Білгород-Дністровському районі проводилася Х Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини!», метою якої був збір коштів на придбання медичного обладнання для реабілітаційного відділення Одеської дитячої обласної лікарні.

Координатором та організатором проведення в районі даної акції виступила служба у справах дітей Білгород-Дністровської районної державної адміністрації. Зібрані гроші будуть перераховані на рахунок Всеукраїнської благодійного фонду «Серце до серця».

Для проведення Х Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» були залучені волонтери районних закладів освіти, районної лікарні та адміністрації. Їх зусиллями і проявленою чуйністю, небайдужістю до проблем дітей в ході акції зібрано  13 тисяч 606 гривень 50 копійок.

Найбільш активними учасниками були Петрівська ЗОШ (1255грн.), Старокозацька ЗОШ  спільно з сільскою радою зібрали (693+634,95грн.), Чистоводненська ЗОШ (1088,90 грн.), Миколаївський НВК (909грн.), Бикзький НВК (710грн.), Шабівська ЗОШ (709.80грн.) + Біленьківська ЗОШ (245грн), Бритівська ЗОШ спільно з сільскою радою (457,05 +410,25), Білгород-Дністровська центральна районна лікарня (500грн),   Широківська ЗОШ спільно з сільскою радою (468.2 +134) та інші.

Не залишилися осторонь і Білгород-Дністровська райдержадміністрація та районна рада, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Благодійність  - це добра велика справа і ми дуже радісні від того, що волонтери і просто жителі Білгород-Дністровського району не пройшли повз неї.  Висловлюємо щиру подяку волонтерам акції, а також всім благодійникам м. Білгород-Дністровський, які в скрутні економічні часи залишають в своєму серці місце для співчуття, милосердя та щедрості! Саме завдяки невеликим пожертвам, однак великій кількості благодійників, діти отримали можливість жити.

 

В.о. начальника

служби у справах дітей                                                                  Ю.А. Шевченко