27.05.2014

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Я хочу бачити життя!»

У травні 2014 року в Білгород-Дністровському районі проводилася ІХ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Я хочу бачити життя!», метою якої був збір коштів на придбання медичного обладнання для Одеської дитячої обласної лікарні для допомоги дітям з вадами зору.

Координатором та організатором проведення в районі даної акції виступила служба у справах дітей Білгород-Дністровської районної державної адміністрації. Зібрані гроші будуть перераховані на рахунок Всеукраїнської благодійного фонду «Серце до серця».

Для проведення ІХ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» - «Я хочу бачити життя!» були залучені волонтери. Їх зусиллями і проявленою чуйністю, небайдужістю до проблем дітей в ході акції зібрано близько 9 тисяч гривень.

Найбільш активними учасниками були Миколаївський НВК (1545грн.), Шабівський НВК (892,65грн.), Бикзький НВК (663,85грн.), Петрівська ЗОШ (608грн.), Андріївська ЗОШ (227,65грн.), Чистоводненська ЗОШ (247,30 грн.), Козацька ЗОШ (278,50грн.), Молозька ЗОШ (420 грн.), Підгірненська ЗОШ (272,45грн.), Семенівська ЗОШ (302грн.), Софіївська ЗОШ (390,40грн.),

Шабівська ЗОШ № 1 (313,65грн.), Маразліївська ЗОШ (201грн.).

Не залишилися осторонь і Білгород-Дністровська райдержадміністрація та районна рада, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Благодійність сьогодні - рідкісна якість. Ми багато можемо міркувати про добрі справи, але робити їх особливо не поспішаємо. Напередодні свята Всесвітнього Дня захисту дітей жителі Білгород-Дністровського району внесли свій посильний вклад, показавши, що такі якості як благодійність, милосердя, співчуття, розуміння не чужі кожному з нас.

 

 

Начальник служби

у справах дітей райдержадміністрації

С.В. Дорошенко