11.07.2017

Засідання робочої комісії з питань недопущення розповсюдження інфекції, попередження заносу та поширення вірусного гепатиту А

10 липня 2017 року під головуванням т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Наталі Гречановської відбулося засідання комісії з питань недопущення розповсюдження інфекції, попередження заносу та поширення вірусного гепатиту А.

Начальник служби у справах дітей Ірина Іванова та начальник управління Держпродспоживслужби Пантелій Головченко поінформували про заходи із забезпечення дотримання вимог санітарного законодавства та епідемічного стану в Центрі соціально-психологічної реабілітації.

Як зазначалося, 01.06.2017 р. на  адресу  управління Держпродспоживслужби надійшла інформація, що 31.05.2017р.  зареєстровано   випадки захворювання  з підозрою на вірусний гепатит А  6 дітей  Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Білгород-Дністровської райдержадміністрації, які госпіталізовані в інфекційне відділення  КЗ «Білгород-Дністровська районна лікарня».

01.06.2017 року проведено епідеміологічне розслідування випадків захворювань  на вірусний гепатит в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Білгород-Дністровської райдержадміністрації. В ході епідрозслідування встановлено, що діти відвідували  одну групу «Зірочка».  Директору  закладу надано пропозиції з  питань проведення протиепідемічних заходів та   профілактики вірусного гепатиту в закладу. Фахівцями відокремленого підрозділу  «Білгород-Дністровський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснено відбір проб з об′єктів зовнішнього середовища для проведення лабораторних досліджень. Відділенням дезінфектології проведена заключна  дезінфекція приміщень центру.

06.07.2017 року сплинув термін вжиття посилених протиепідемічних заходів (карантину) в Центрі. На даний час  діти  почувають себе добре, нових випадків захворювання на вірусний гепатит не зареєстровано.

За період з 02.06.2017 року по 05.07.2017 року нових випадків захворювання на вірусний гепатит А серед дітей та персоналу центру не зареєстровано. У зв’язку із вищезазначеним карантинні заходи можуть бути припинені.