08.06.2018

День поля та науково-практичний семінар на тему: «Стан і перспективи вирощування зернових культур на півдні України: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення»

05 червня 2018 року на базі ДП ДГ «Андріївське» відбулися День поля та науково-практичний семінар на тему: «Стан і перспективи  вирощування зернових культур на півдні України: актуальні проблеми  та шляхи їх вирішення».

В заході взяли участь провідний консультант управління аграрної політики Одеської облдержадміністрації, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, науковці Селекційно-генетичного інституту Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення, Одеської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України, керівники і спеціалісти сільськогосподарських, фермерських господарств та приватні землевласники області.

Представники наукових селекційних установ НААН та приватних компаній детально розповіли про свою продукцію та показали вирощені на дослідному полі різні сорти зернових культур, гороху, кукурудзи та інших.

На демонстраційному полігоні сільгоспвиробники нашого та сусідніх районів мали змогу поспілкуватись з представниками як вітчизняних, так і закордонних компаній, що пропонують гібридне насіння пшениці, кукурудзи, соняшнику та інших культур, а також засоби захисту рослин та добрива.

Сільгоспвиробники побачили, що можна отримати з тих чи інших гібридів, та задали спеціалістам питання, щоб вирішити, яке насіння та добрива придбати задля найкращого врожаю саме в їхніх умовах.

За словами учасників семінару, він мав для них велику користь та розширив можливості отримання добрих врожаїв задля процвітання району.