05.04.2019

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів

Постановою Кабінету Міністрів України від  29.04.2015 р. № 300 зі змінами  затверджено Порядок  використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки  в  агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

У даний час працює обласна конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання   агропромислового комплексу для надання  фінансової підтримки через механізм   здешевлення кредитів.

Комісія розглядає заявки на участь у конкурсі від суб’єктів господарювання  агропромислового комплексу-юридичних осіб незалежно від організаційно-правової  форми власності і фізичних осіб-підприємців, щодо отримання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національної валюті банківськими кредитами.

До участі в комісії не допускаються позичальники, стосовно яких порушено справу про банкрутство, яких визнано банкрутами, що перебувають на стадії ліквідації, або мають прострочену більше, ніж шість місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування, що підтверджується відповідними органами державної фіскальної служби.

Засідання конкурсної комісії проводиться у разі потреби. Останнє засідання конкурсної комісії проводиться до  10  грудня 2019 року.  Приймання заявок закінчується за сім робочих днів до початку  проведення останнього засідання комісії.  Заявки, що надійшли після  закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Документи для отримання компенсації за залученими у національній валюті банківськими кредитами необхідно подавати до конкурсної комісії обласної державної адміністрації  з визначення суб’єктів господарювання   агропромислового комплексу для надання  фінансової підтримки через механізм   здешевлення кредитів,  у відповідності п.8 вищезазначеного Порядку,  управлінню аграрної політики Одеської обласної адміністрації  за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83,   каб. 1426, Молчанова Вікторія Анатоліївна, тел. 7283726.

З умовами щодо участі у конкурсі, також, можна ознайомитись на офіційному веб-порталі  обласної державної адміністрації http://portal-oda.odessa.gov.ua.

 

 

 

Начальник   управління                                                                                      Н. Смертенюк