24.07.2018

УМОВИ І ПОРЯДОК проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання компенсації шляхом здешевлення кредитів згідно постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 «Про затвердження Порядк

Постановою Кабінету Міністрів України від  29.04.2015 р. № 300 зі змінами  затверджено Порядок  використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки  в  агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

У даний час працює обласна конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання   агропромислового комплексу для надання  фінансової підтримки через механізм   здешевлення кредитів.

Комісія розглядає заявки на участь у конкурсі від суб’єктів господарювання  агропромислового комплексу-юридичних осіб незалежно від організаційно-правової  форми власності і фізичних осіб-підприємців, щодо отримання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національної валюті банківськими кредитами.

Засідання конкурсної комісії проводиться у разі потреби. Останнє засідання конкурсної комісії проводиться не пізніше  10  грудня 2018 року.  Приймання заявок закінчується за сім робочих днів до початку закінчення строку їх подання. Заявки, що надійшли після  закінчення строку їх подання не розглядаються.

Документи для отримання компенсації за залученими у національній валюті банківськими кредитами необхідно подавати до конкурсної комісії обласної державної адміністрації  з визначення суб’єктів господарювання   агропромислового комплексу для надання  фінансової підтримки через механізм   здешевлення кредитів  управлінню аграрної політики Одеської обласної адміністрації ( м. Одеса, вул. Канатна, 83,  каб. 1426,

Молчанова Вікторія Анатоліївна, тел. 7283726).