12.10.2018

Управління агропромислового розвитку повідомляє.

Наказом управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації від 10 вересня 2018 року № 61, який зареєстрований в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області від 19 вересня 2018 року № 69/1442, затверджений Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2014-2018 роки (далі- Порядок).

У даний час розпочала свою роботу комісія  для визначення учасників регіональної Програми, яким надаватиметься фінансова підтримка  за такими напрямами:

-      фінансова підтримка сільськогосподарських кооперативів у вигляді часткового відшкодування витрат на придбання обладнання для переробки та зберігання сільськогосподарської продукції;

-      часткова компенсація вартості вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, придбаного у 2018 році;

-      часткова компенсація вартості доїльного обладнання для особистих селянських господарств.

Одержувачем коштів не можуть бути суб’єкти господарювання, які:

1)    визнані в установленому порядку банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

2)       юридичні та фізичні особи-підприємці, які перебувають на стадії припинення підприємницької діяльності;

3)    подали завідомо недостовірні відомості та документи під час звернення за наданням фінансової підтримки;

4)         мають прострочену заборгованість перед бюджетом з виплати обов’язкових податкових та соціальних платежів;

5)   отримали підтримку за рахунок коштів обласного бюджету з порушенням умов її надання або умов щодо цільового використання бюджетних коштів у поточному та попередньому роках;

6)       отримують аналогічну за видами підтримку за рахунок коштів державного бюджету, строк надання якої не закінчився.

Комісія розпочинає приймати заявки на участь у конкурсі та документи, що додаються до них, з 8 жовтня 2018 року, а закінчує - 1 грудня поточного року.

З вимогами щодо участі у конкурсі  підприємства  агропромислового комплексу можуть ознайомитися в управлінні аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації та на офіційному веб-порталі Одеської обласної державної адміністрації  http://portal-oda.odessa.gov.ua.

Прийом заяв проводиться за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації, 14 поверх, кабінет № 1425.

Телефон для довідок: 728-35-68.