05.04.2019

Управління агропромислового розвитку повідомляє

Постановою Кабінету Міністрів України   від 07.02.2018 року № 106 затверджено   Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, у тому числі сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам для придбання техніки та/або обладнання зі зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.

  Комісія  розглядає заявки на участь у конкурсі  від ciльськогосподарських обслуговуючих кооперативів: молочарського, м'ясного напрямів, до складу якого входять не менше 20 членів, серед яких повинно бути одне i більше фермерських господарств, а iнші-фізичні особи, у власності  та/або користування кожної з яких перебувають землі сільськогосподарського призначення та за наявності тварин, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства: плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин, до якого входять не менш, як 7 членів, серед яких повинно  бути одне  i більше фермерських господарств, а інші-фізичні особи, у власності  та/або користуванні кожної з яких перебувають не більше 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення.

Фінансова підтримка надається у pозмірі 70 відсотків вартості придбаного обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але не більше З 000 000 гривень на один кооператив.

Для отримання компенсації сгльськогосподарському обслуговуючому кооперативу необхідно:

  1. Вибрати постачальника чи обладнання, згідно з Переліком вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, з яким можна ознайомитись на caйті Мінагрополітики  http://www.minagro.gov.ua/uk/support_apk?nid=24338.
  2. Сплатити 100 % вартості обладнання та техніки i ПДВ;
  3. Отримати обладнання/та техніку з підтвердними  документами щодо його передачі.

До 1 листопада подати до регіональної комісії з питань надання фінансової підтримки в паперовому вигляді заявку та такі підтвердні документи:

-копію статуту кооперативу та список його членів, дійсний на дату подання заяки;

-витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань (для кооперативу та фермерських господарств-членів кооперативу);

- відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною  ділянкою (для членів кооперативів плодово-ягідного, овочевого напрямів діяльності, а також із заготівлі та переробки дикорослих ягід, грибів і рослин);

-довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи у паперовій або електронній формі;

-довідку, видану банком із зазначенням реквізитів банківського рахунка кооперативу;

-копію платіжного доручення;

-акт приймання –передачі техніки та обладнання;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов'язковій державній або відомчій  реєстрації).

Засідання комісії проводиться  у рази потреби.

З вимогами щодо участі у конкурсі можна ознайомитися в управлінні аграрної політики облдержадміністрації та на офіційному веб-порталі обласної державної адміністрації  http://portal-oda.odessa.gov.ua.

Прийом заяв проводиться за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83 (управління аграрної політики облдержадміністрації, 14 поверх, кабінет № 1426).

Телефон для довідок 728-37-26.

 

 

 

Начальник управління                                                                                           Н. Смертенюк