15.04.2020

ХТО МАЄ ПРАВО НА ОДНОРАЗОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ: до уваги отримувачів соціальних виплат!

Кабінетом Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» від  1 квітня 2020 року  № 251.

            Даною постановою передбачено, що з 1 квітня 2020 року буде надано виплату одноразової грошової допомоги, у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19 у сумі 1000 грн. ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ НАСЕЛЕННЯ.

Ця допомога стосується наступних категорій:

ü  одержувачів державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю. ВАЖЛИВО! Крім осіб з їх числа, які одночасно з такою допомогою отримують пенсію, у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»);

ü  одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

ü  одержувачів тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

        На сьогодні управлінням соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації  надано до Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської облдержадміністрації заявку щодо коштів на здійснення відповідної виплати.