12.03.2019

7  березня 2019 року в  районній державній адміністрації  пройшов семінар  для  уповноважених осіб  сільських  рад.  У ході заходу присутні  вкотре  торкнулись  питання монетизації житлових  субсидій.

  Також, під  час зустрічі,  говорили  щодо надання послуги «муніципальна  няня».  Так,  муніципальною  нянею  може  бути  будь-яка фізична особа – підприємець, або юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми, за винятком державних і комунальних закладів дошкільної освіти, з якою укладено угоду або договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Відшкодування послуги «муніципальна няня» є щомісячною адресною компенсаційною виплатою батькам або опікуну дитини до трьох років. Вона буде  дорівнювати розміру прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого на 1 січня відповідного року, за кожну дитину, якій надається послуга з догляду муніципальною нянею.          

Право на отримання компенсації послуги „муніципальна няня” мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України та уклали угоду або договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років між отримувачем послуги „муніципальна няня” та муніципальною нянею.

За  більш  детальною  інформацією  можна  звернутись  до  управління соціального  захисту населення та  охорони  здоров`я районної державної адміністрації.