18.02.2019

У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТРИВАЄ РОБОТА З ПИТАНЬ МОНЕТИЗАЦІЇ СУБСИДІЙ

У районній державній адміністрації 18 лютого 2019 року відбулась спільна нарада управління соціального захисту населення та охорони здоров’я, представників АТ «Ощадбанк» з виконавцями комунальних послуг з питань монетизації субсидій на оплату витрат на комунальні послуги мешканцям району.

Під час наради були надані детальні роз’яснення вимог постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 року № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Також під час засідання йшлося про виплату житлових субсидій у готівковій формі через АТ «Ощадбанк».

Як зазначалося, протягом доби після перерахування коштів Ощадбанком на рахунки комунальних підприємств мешканці, що користуються субсидією,  отримають SMS-повідомлення  з інформацією про суми коштів, які потрібно доплатити кожному комунальному підприємству. Дуже важливо, щоб комунальні підприємства укладали відповідні договори, оскільки якщо комунальне підприємство не уклало договір з Ощадбанком або не надало Ощадбанку інформації щодо заборгованості, кошти за послуги підприємству перераховано не буде. А в SMS надійде текст, що за такою послугою інформація відсутня. Ці кошти буде використано на інші комунальні послуги в наступні місяці.

Крім того було представлено «Покрокову схему перерахування субсидії» для громадян.

ЗАВАНТАЖИТИ Покрокову схему.