15.04.2020

В РАЙОНІ ПРОДОВЖЕНО НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

Законом України від 17.03.2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби «COVID-19» встановлено, що на період застосування карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби, з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. З дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

               З метою захисту малозабезпечених верств населення, Міністерством соціальної політики  розроблено програмне забезпечення для виконання масового перерахунку по продовженню строку виплати до 01.06.2020 року.

                ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ВИПЛАТИ ВИКОНУЄТЬСЯ ПО ТАКИХ ВИДАХ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ:

-          малозабезпеченим сім’ям;

-          на дітей одиноким матерям;

-          на дітей, над якими встановлено опіку та піклування;

-          особі, яка доглядає за хворою дитиною;

-          особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

-          дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

-          внутрішньо переміщеним особам на проживання;

-          особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

-          особам з інвалідністю, які не мають право на пенсію.

 

Управлінням соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації здійснено  відповідний масовий перерахунок по продовженню строку виплати до 1 червня  2020 року та проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з уповноваженими особами сільських рад та об’єднаних територіальних громад, з подальшим інформуванням населення на місцях.

 

НЕСВОЄЧАСНЕ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ БУДЬ-ЯКИХ ВИДІВ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ НЕ ВПЛИНЕ НА ТЕРМІНИ ЇХ ПРИЗНАЧЕННЯ. ДОПОМОГУ БУДЕ ПРИЗНАЧЕНО ЗА ЗАЯВОЮ З УРАХУВАННЯМ ТЕРМІНУ ДІЇ КАРАНТИНУ.