25.09.2018

Інформація про проведені заходи в закладах культури району протягом ІІІ кварталу 2018 року

На виконання наказу начальника управління культури, національностей, релігій  та охорони об’єктів культурної спадщини обласної державної адміністрації від 08.02.2017 року № 38 «Про проведення у 2017-2018 роках заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу», відділ культури районної державної адміністрації надає інформацію про проведені заходи в закладах культури району протягом ІІІ кварталу 2018 року.

Клубними установами району проведено: у липні - годину пам’яті  «Пам’ятаємо про це!» в БК культури сіл: Адамівка, Підгірне, Руськоіванівка; у серпні  – історичний відео перегляд  «Біль душі людської» в БК сіл:   Староцаричанка, Приморське, Монаші; у вересні – годину-реквієм «Рятівний окраєць хліба» в клубах сіл: Дальнічени, Авидівка, Вільне.

У бібліотечних установах району було організовано та проведено: бібліографічний огляд літератури «Трагедія людства – голодомор» бібліотека  с. Салгани, годину історичної пам’яті  «Україна пам’ятає: голодомор 1932-1933 років» бібліотека с. Дальничени, години пам’яті: «Чорна сторінка в історії» бібліотека с. Вигін, «Забуттю не підлягає» бібліотека с. Петрівка, в бібліотеках району були оформлені книжково-ілюстративні виставки: «Голодомор наш вічний біль» (ЦРБ), «Годину трагічну вшануємо нині: запалимо свічку у кожній родині» бібліотека с. Петрівка, «Не погасити пам’яті вогонь» бібліотека с. Руськоіванівка, «Чорні крила голодомору» бібліотека с. Дальничени, «Трагедія, яку важко збагнути» бібліотека с. Козацьке.