22.11.2017

План проведення масових заходів у зв'язку з 84 - ми роковинами Голодомору 1932 - 1933 років в населених пунктах Білгород – Дністровського району

 

 

№ п/п

Сільська рада

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

1

Адамівська сільрада

с. Адамівка

 

с. Благодатне

 

 

с. Авидівка

 

- мітинг-реквієм «Прости нас пам’яте прости»

- вечір пам’яті «І не рік, а криваве число 33», перегляд фото-відео матеріалів

- урок пам’яті «Не згасає свіча»

 

25.11.2017 р.

13.00 год.

27.11.2017 р.

16.00 год.

 

25.11.2017 р.

17.00 год.

 

біля

пам’ятника

клуб

 

 

клуб

2

 

Андріївська сільрада

с. Андріївка

 

с. Розкішне

 

- тематична бесіда «Та крихта остання»

- година скорботи «Озивається скорботою у серці»

 

26.11.2017 р.

16.00 год.

24.11.2017 р.

14.00 год.

 

БК

 

клуб

3

Бритівська сільрада

с. Бритівка

 

 

с. Черкеси

 

 

с. Польове

 

- мітинг-реквієм «Якби ви знали люди, як виживав народ»

 

- день пам’яті «Пам’ятай минуле заради майбутнього»

 

- година пам’яті «Пам’ять серця»»

 

25.11.2017 р.

08.30 год.

 

26.11.2017 р.

16.00 год.

 

21.11.2017 р.

15.00 год.

 

біля пам’ятника

 

спільно з ЗОШ

 

 

клуб

4

Випасненська сільрада

с. Випасне

 

- покладання квітів до пам’ятника «Розгойдані дзвони пам’яті»

 

24.11.2017 р.

11.00 год.

 

біля пам’ятника

 

5

Володимирівська сільрада

с. Володимирівка

 

с. Чистоводне

 

 

с. Дальнічени

 

 

 

- година пам’яті «Сколихнулась Україна від скорботи і жалю», запалювання свічок

- година пам’яті «Голодомор 1933 років – незагоєна рана України»

 

- день скорботи «Якби ви знали люди, як виживав народ»

 

 

26.11.2017 р.

16.00 год.

 

24.11.2017 р.

12.00 год.

 

25.11.2017 р.

14.00 год.

 

 

спільно з бібліотекою

 

спільно з ЗОШ

 

 

клуб

 

 

6

Карналіївська сільрада

с. Карналіївка

 

- вечір пам’яті «Терни лихоліття», запалювання свічок

 

25.11.2017 р.

16.00 год.

 

БК

7

Козацька сільрада

с. Козацьке

 

- година пам’яті «Голодомор в Україні», покладання квітів

 

26.11.2017 р.

14.00 год.

 

біля пам’ятника

8

Краснокосянська сільрада

с. Красна Коса

 

- покладання квітів, година пам’яті «Біль душі людської»

 

25.11.2017 р.

14.00 год.

біля пам’ятного знаку

9

Крутоярівська сільрада

с. Крутоярівка 

 

- урочистий спомин «Запали свічку»

 

25.11.2017 р.

16.00 год.

 

біля пам’ятника

10

Миколаївська сільрада

с. Миколаївка

 

- акція пам’яті «Ні за що. Просто. Без вини», перегляд кінострічки «Поводир»

 

25.11.2017 р.

14.00 год.

 

БК

11

Мологівська сільрада

с. Молога

 

с. Бикоза

 

- тематичний захід «З попелу забуття», запалювання свічок

 

- вечір пам’яті «Лиш пам'ять спомин збереже», запалювання свічок

 

25.11.2017 р.

16.00 год.

 

24.11.2017 р.

15.00 год.

 

біля пам’ятного знаку

клуб

12

Монашівська сільрада

с. Монаші

 

- година пам’яті «Свічка у кожному вікні», покладання квітів

 

25.11.2017 р.

14.00 год.

 

БК, пам’ятник

 

13

Новоцаричанська сільрада

с. Нова Царичанка

 

- мітинг-реквієм «Як би ви знали, як виживав народ»

 

25.11.2017 р.

10.00 год.

 

спільно з бібліотекою

14

Петрівська сільрада

с. Петрівка

 

- тематична година «Забуттю не підлягає»

 

25.11.2017 р.

14.00 год.

 

БК

15

Підгірненська сільрада

с. Підгірне

 

- покладання квітів, хвилина мовчання «Вінку скорботи»

 

25.11.2017 р.

16.00 год.

 

біля пам’ятного знаку

16

Приморська сільрада

с. Приморське

 

с. Попаздра

 

с. Вільне

 

c. Косівка

 

 

- година пам’яті та скорботи «На вікні свічка погасла», покладання квітів

- спільно з Приморським

 

- спільно з Приморським

 

- спільно з Приморським

 

24.11.2017 р.

11.30 год.

 

 

 

БК

 

 

БК

с. Приморське

БК

 с. Приморське

БК

с. Приморське

 

17

Руськоіванівська сільрада

с. Руськоіванівка

 

- акція пам’яті «Запали свічку», хвилина мовчання

 

25.11.2017 р.

12.00 год.

 

 

БК

 

18

Салганська сільрада

с. Абрикосове

 

 

с. Привітне

 

- година спілкування «Тільки пам'ять не сивіє»

 

- вечір-реквієм «Схилімо голови в скорботі»

 

25.11.2017 р.

12.00 год.

 

25.11.2017 р.

16.00 год.

 

клуб

 

 

клуб

19

Семенівська сільрада

с. Семенівка

 

с. Гончарівка

 

- тематична година «Страшна правда голодомору»

 

- година-реквієм «Великий голод –вічний гріх», запалювання свічок, покладання квітів

 

25.11.2017 р.

14.00 год.

 

26.11.2017 р.

14.00 год.

 

біля пам’ятника

 

клуб

20

Софіївська сільрада

с. Софіївка

 

- акція «Запали свічку»

 

25.11.2017 р.

15.00 год.

 

клуб

21

Старокозацька сільрада

с. Старокозаче

 

- мітинг-реквієм «Нехай палає свічка пам’яті», покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодомору

 

24.11.2017 р.

12.00 год.

 

спільно з ЗОШ,

пам’ятник

22

Староцаричанська сільрада

с. Стара Царичанка

 

- віче-спомин «Біль наша - Голодомор»

 

22.11.2017 р.

11.00 год.

 

церква

23

Удобненська сільрада

с. Удобне 

 

- тематичний вечір-реквієм «Людської пам’яті мости»

 

24.11.2017 р.

16.00 год.

 

БК

 

 

24

Шабівська сільрада

с. Шабо

 

с. Біленьке

 

- мітинг-реквієм «Пекучий біль мого народу»

- година спілкування «Цей страшний 33…», виставка фото матеріалів

 

26.11.2017 р.

15.00 год.

26.11.2017 р.

13.00 год.

 

пам’ятна дошка

 

БК