08.05.2015

Напередодні Дня Перемоги в.о. голови райдержадміністрації Світлана Петренко та голова районної ради ветеранів України Павло Ластовецький відвідали ветеранів

7 травня 2015 року з нагоди відзначення 70-річчя Великої Перемоги в.о. голови райдержадміністрації Світлана Петренко  спільно із головою районної ветеранської організації Павлом Ластовецьким, а також Шабівським сільським головою Ю.Мунтяном, головою Шабівської ветеранської організації, представниками виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,   відвідали ветеранів війни, що мешкають у селі Шабо. 

Завітавши до Хоменко Софії Георгіївни, Варлановича Дмитра Кіндратовича, Корнілової Валентини Дмитрівни, Кукуріки Володимира Івановича та інших, С.Петренко привітала ветеранів зі святом, побажала їм міцного здоров’я, життєвої енергії та затишку. Зі сльозами на очах зустрічали ветерани своїх гостей. Спілкуючись із ними, в.о. голови райдержадміністрації цікавилась їх здоров’ям та проблемами, а вони у свою чергу ділилися спогадами та дякували гостям за увагу і турботу.

У ході візиту ветеранам вручили подарункові набори від голови облдержадміністрації Ігоря Палиці, а також від райдержадміністрації, районної ради, ветеранських організацій та Шабівської сільської ради. На адресу переможців у тій страшній війні лунало багато теплих слів подяки та великої шани, вітання зі святом Перемоги. Щирі слова та увага принесли багато радісних хвилин сивочолим фронтовикам. Гості дякували ветеранам за їхню мужність, витримку, терпіння та самовідданість, завдяки яким наше покоління має право на життя і впевненість у завтрашньому дні для наших дітей, онуків та правнуків. 

За мужність, знання і досвід, свідому громадянську позицію, яка є невичерпним джерелом  справжнього патріотизму, яка гуртує та єднає український народ сьогодні,   подарункові набори до Дня Перемоги від Ігоря Палиці отримали інваліди війни,  учасники бойових дій,  ветерани, які брали участь у бойових діях на фронтах війни та жертви нацистських переслідувань, які мешкають у нашому районі.

«Ми завжди будемо шанувати наших дорогих ветеранів, адже наш обов'язок – пам'ятати про тих, хто загинув, і турбуватися про тих, хто залишився у живих»,  – наголосила С.Петренко.