13.05.2014

Помните! Через века, через года, - помните! ...

Во все времена бессмертной Земли помните!
К мерцающим звездам ведя корабли,- о погибших помните!
Встречайте трепетную весну, люди Земли.
Убейте войну, прокляните войну, люди Земли! 
Мечту пронесите через года и жизнью наполните!..
Но о тех, кто уже не придет никогда,- заклинаю,- помните!

 

69 рок ів пройшло з того часу, як прозвучали залпи салюту на честь перемоги над злим ворогом у Великій Вітчизняній війні. Але і зараз свято Перемоги для кожної людини є хвилюючим, зі сльозами на очах . Воно болем відгукується в серці, оскільки н емає , напевно, жодної української сім'ї, якої б не торкнулася війна .
Вшанувати пам'ять тих, хто виборов таку жадану Перемогу, подарував мир та майбутнє мільйонам людей, до Меморіалу Слави в с. Шабо прийшли голова районної державної адміністрації Василь Чорнолуцький, заступник голови районної ради Любов Шендрик, заступник голови райдержадміністрації Віталій Чернега, керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Каштель, голова Шабівської сільської ради Юрій Мунтян, голова районної ради ветеранів Павло Ластовецький, працівники закладів соціальної сфери району, ветерани Великої Вітчизняної Війни та мешканці територіальних громад Білгород- Дністровського району.
Зі словами щирої вдячності та побажанням щастя і добра, здоров’я і бадьорості духу на довгі роки, незгасної любові рідних та близьких звернувся до ветеранів та всіх присутніх голова районної державної адміністрації Василь Чорнолуцький«Дорогі ветерани! 
Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі» . 
Квіти та вінки біля вічного вогню, як символ вічної пам’яті та безмежної вдячності всім тим, хто подарував нам життя та мир.