24.07.2015

Робоча нарада

21 липня 2015 року в райдержадміністрації пройшла робоча нарада з питань роботи Шабівського колектору, в ході якої було обговорено основні заходи, які необхідно вжити для припинення скиду зворотних вод на земельну ділянку в районі с. Шабо та для попередження забруднення вод Дністровського лиману в районі с. Шабо цими водами.

Начальник відділу капітального будівництва В.Балан поінформував, що за результатами обстеження узбережжя Дністровського лиману в районі с. Шабо, проведеного державними інспекторами з охорони навколишнього середовища Чорного моря 23 червня 2015 року, встановлено, що скид зворотних вод на відкриту обваловану земельну ділянку з недобудованого колектору, який належить каналізаційно-насосній станції ВУЖКГ с. Шабо продовжується.

Було відзначено, що розпорядником коштів по реконструкції колектору є Шабівська сільська рада. Одеською обласною державною адміністрацією у 2014 році прийнято рішення введення в експлуатацію Шабівського колектору поетапно (два пускові комплекси). На сьогодні колектор прокладено до Білгород-Дністровських очисних споруд, перший пусковий комплекс виконано, проводяться випробувальні роботи.

Представник громадської ради при райдержадміністрації В.Ніколаєнко запевнив, що громадськість всебічно сприятиме вирішенню питання з підключенням колектору.

За результатами розгляду питання в.о. голови райдержадміністрації надала доручення до 24.07.2015р. завершити випробування однієї нитки напірного колектору, вирішити питання встановлення приладів обліку перед приймальною камерою та до кінця місяця завершити роботи по підключенню колектору до Білгород-Дністровських очисних споруд.