10.11.2014

Робота Білгород-Дністровської районної державної адміністрації у напрямку будівництва та ремонту

Будівельна галузь є однією з найважливіших галузей народного господарства, від якої залежить ефективність функціонування всієї системи господарювання як у районі, так і в країні. У даному напрямку одним з найпроблемніших питань району залишається поточний та капітальний ремонт доріг. Проте, незважаючи на складну ситуацію в країні, нестаток коштів та інші фактори, районною державною адміністрацією проводяться заходи по ремонту доріг населених пунктів району. Зокрема, протягом поточного року проведені наступні заходи: 

ü  Маразліївська сільська рада – капітальний ремонт дороги по вул. Радянській (субвенція з державного бюджету).

  • На сьогоднішній день роботи завершено (1680 м 2 ), підписано акти виконаних робіт.
  • Отримано фінансування у розмірі 351,8 тис. грн.

ü  Великомар’яновська сільська рада – поточний ремонт дороги у с. Долинівка вул. Тіниста (субвенція з державного бюджету).

  • На сьогоднішній день роботи завершено (414 м 2 ), підписано акти виконаних робіт. Надано заявку на фінансування у розмірі 119,7 тис. грн.

 ü  Староцаричанська сільська рада – капітальний ремонт дороги вул. Дружби (субвенція з державного бюджету). Підготовлена проектно-кошторисна документація та надана на розгляд ДП «Держбудекспертизи». 

ü  Монашівська сільська рада – капітальний ремонт автодороги вул. Механізаторів (1520 м 2 ),   (субвенція з державного бюджету, 475 тис. грн.). Роботи тривають. 

ü  Краснокосянська сільська рада – поточний ремонт проїзної частини дороги  комунальної власності по вул. Мічурина площею 1000 м2

                     Крім питання ремонту доріг, районною владою вирішуються й інші нагальні проблеми. Так, розпорядженням №578/А-2014 від 21.10.2014р. «Про використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми «Екологічного розвитку Білгород-Дністровського району на 2010-2014 роки» по Карналіївській сільській раді виділено на проведення поточних робіт по частковій розчистці русла р. Алалія протяжністю 40-50 метрів -  30 тис. грн. Відділом капітального будівництва райдержадміністрації підготовлені документи, підписано договір з підрядною організацією, подана заявка на фінансування.

З 03 листопада 2014 року розпочато земляні роботи екскаватором. На даний час роботи тривають. 

            Начальник відділу

            капітального будівництва                                                                                     В.І. Балан