03.04.2018

Лідерство в дії!

Питання партнерства та співпраці відіграють важливу роль у роботі дітей-лідерів. Так, вже шостий рік у Білгород-Дністровському районі діє районна школа лідерів учнівського самоврядування «ШТОРМ», куратором якої є методичний кабінет відділу освіти, науки, молоді та спорту Білгород-Дністровської районної державної адміністрації. Основними завданнями школи є ознайомлення підлітків з теоретичними основами та принципами лідерства, розвиток у дітей навичок самоаналізу, тобто аналізу організаторських здібностей та своїх нереалізованих можливостей, спрямування підлітків на роботу по підвищенню рівня компетентності з проблем здорового способу життя, ознайомлення підлітків-лідерів із методикою вивчення молодіжних проблем, формування здатності приймати відповідальні рішення.
Щорічно ,на початку нового навчального року, Рада лідерів учнівського самоврядування району планує свою діяльність за певними напрямами. Дана робота направлена на реалізацію в межах району та області програм, проектів, акцій. Налагодження партнерських відносин – одна із основних умов успішної організації діяльності органів самоврядування дітей та учнівської молоді. Так, починаючи з осені 2016 року, презентуючи свої результати роботи на обласному зборі Рад лідерів учнівського самоврядування Одеської області та аналіз роботи інших шкіл, лідери учнівського самоврядування «Шторм» активно долучилися до молодіжного Всеукраїнського проекту «Рух лідерів +». Першими, з ким стали співпрацювати наші лідери, – це Рада лідерів учнівського самоврядування «Тірас» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Білгорода-Дністровського. Зустріч відбулася на базі школи «Тірас». Ця зустріч надихнула наших лідерів на нові проекти, акції та організацію і проведення квестів. Весною 2017 року відбулася наступна зустріч з Радою лідерів учнівського самоврядування м. Чорноморськ. Але на цьому наша учнівська молодь не зупинилася - і ось нова творча зустріч.

27 березня 2018 року в рамках Всеукраїнського проекту «Рух лідерів +» та з метою виявлення основних лідерських якостей, формування вміння відстоювати власну точку зору, терпимості до іншої точки зору, права на особисте судження, розширення особистих контактів, пошуку нових друзів та однодумців була проведена творча зустріч лідерів учнівського самоврядування Одеської області .

Ця зустріч відбулася на базі Одеського будинку дитячої та юнацької творчості "Тоніка". У заході взяли участь лідери з м. Одеси (Рада лідерів учнівського самоврядування "Тоніка"), м. Білгород-Дністровський (РЛУС "Тірас") та Білгород-Дністровського району (РЛУС "Шторм") і Рада лідерів учнівського самоврядування м. Рені. Кожен з лідерів зумів себе показати в різних конкурсних завданнях.
Залишивши ОБДЮТ "Тоніка", повертаючись у свої колективи ,лідери Одещини повезли з собою позитивні емоції, креативні думки та творчий дух колективу, у якому побували. А дружнє фото, зроблене на добру згадку, одноголосно визнано усіма учасниками «Кадром року».
Делегати від Білгород-Дністровського району – керівник районної школи лідерів "ШТОРМ" Кравченко Т.В., педагог-організатор Осолінська І.Ф.(Випаснянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2) та члени: Ісмагілова Є., Баранська А.(Випаснянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Васильченко В., Коломієць О. (Бритівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Купкіна І., Харківська Е. (Молозька ЗОШ І-ІІІ ст.).