03.04.2018

Організація освітнього процесу Нової української школи вимагає особливої уваги до ролі педагога – ключової постаті у формуванні особистості учнів

Організація освітнього процесу Нової української школи вимагає особливої уваги до ролі педагога – ключової постаті у формуванні особистості учнів. Одну з важливих ролей в системі освіти відведено заступнику директора з навчально-виховної роботи, який здійснює управління освітнім процесом, забезпечує упровадження інновацій, супроводжує організацію експериментальної та науково-дослідницької роботи педагогів та шукає шляхи удосконалення внутрішкільної методичної роботи.

Саме на розкриття цих питань було направлено семінар-тренінг для заступників директорів з НВР загальноосвітніх навчальних закладів, проведений 30 березня 2018 року на базі Білгород-Дністровського педагогічного училища методичним кабінетом відділу освіти, науки, молоді та спорту Білгород-Дністровської районної державної адміністрації , за участю Скорик Л.Л., завідувачки методичним кабінетом, Герасимової І.М., методиста педагогічного училища та Лапай Т.Д., тренера НУШ.

Герасимова І.М. в своїй презентації проаналізувала головні компоненти Концепції Нової української школи, охарактеризувала виклики, що стоять перед початковою школою, та основні чинники якісної початкової освіти.
Лапай Т.Д., вчитель-методист Випаснянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, провела практичне заняття з присутніми щодо усвідомлення нових професійних ролей і завдань сучасного вчителя в контексті Концепції Нової української школи. Ранкове коло, «Крісло автора», «методика шести цеглинок» - розмаїття вправ спонукало учасників тренінгу до активної роботи.

Атмосфера заходу була продуктивною, емоційною, насиченою.
Відділ освіти, науки, молоді та спорту, методичний кабінет Білгород – Дністровської районної державної адміністрації висловлює подяку директору педагогічного училища Герасименку В.М. та методисту училища Герасимовій І.М. за організацію заходу та тісну співпрацю.