08.09.2020

СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

27 серпня у приміщенні районної державної адміністрації була проведена серпнева міні-конференція педагогічних працівників закладів освіти району за темою «Успіхи та досягнення освітян Білгород-Дністровського району у 2019–2020 н.р. Особливості впровадження освітньої діяльності у 2020 – 2021 н.р.». У нараді взяла участь голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Г.А.Яцишена.

Вітаючи педагогів, керівник району, щиро подякувала їм за повсякденну роботу, яка вимагає від вчителів великої самовіддачі. Ганна Анатоліївна у своєму виступі  зазначила особливу роль керівників освітніх закладів у формуванні освітньої діяльності району, реалізації Концепції Нової Української Школи.

Досягнення наших освітян відзначаються на місцевому, державному та  обласному рівнях. Кращим професіоналам своєї справи за сумлінну працю, високий професіоналізм та за підсумками роботи у 2019 – 2020 н.р вручені Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та  відділу освіти

Учасники конференції взяли участь у серпневій конференції педагогічних працівників Одеської області «Освіта Одещини: особливості, виклики та перспективи», яка відбулася у форматі селекторної наради. Протягом наради обговорили питання забезпечення якісної підготовки закладів освіти до нового навчального року, організованого його початку та створення безпечних, нешкідливих умов навчання, утримання і праці учасників освітнього процесу в умовах пандемії коронавірусної хвороби.

Окремо торкнулися питання щодо викладання навчальних предметів з використанням різних форм здобуття освіти, сучасних інформаційно-технічних засобів та технологій дистанційного навчання, освітніх онлайн платформ.

Сподіваємось, що страшна хвороба дуже скоро відступить та навчальний рік пройде на належному рівні без перешкод!