11.10.2018

Вчителі Одеської області масштабно відзначили професійне свято

Майже 30 тисяч учителів з усієї Одеської області відзначили професійне свято – День працівників освіти – на стадіоні «Чорноморець». Спеціально для вчителів зі своїми найбільш хітовими композиціями виступили одеські гурти Premier Project, DukeTime та відомий український співак Олег Винник. Урочистості для освітян влаштували Фонд голови Одеської ОДА Максима Степанова та місцеві меценати.

«Неймовірна атмосфера! І я просто щасливий від того, що бачу перед собою десятки тисяч усміхнених очей. Ви багато віддаєте дітям – знання, сили, сердце і душу. А я хотів, щоб сьогодні ви навпаки – отримали. Заряд позитиву, гарного настрою та усмішок. І я радий, що наше свято вдалося! Велике дякую вам за те, що ви робите», – привітав освітян голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Також освітянам Одеської області зачитали привітання зі святом від Президента України Петра Порошенка. 

Зазначимо, протягом концерту чимало глядачів залишили місця на трибунах, аби слухати виступи у фан-зоні. Вчителі розповіли, що такий формат урочистостей їм запам’ятається надовго, і концерт - чудова нагода відволіктися від роботи та конспектів, він об’єднує навіть поза межами школи та району.

Нагадаємо, також напередодні свята голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов вручив грамоти та нагрудні знаки освітянам регіону за професіоналізм та відданість справі. Відтак, відзнаки отримали понад 40 працівників освіти з різних районів області.