16.09.2014

Шановні виборці Білгород-Дністровського району!

У зв’язку з призначенням позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, з метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян   відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Білгород-Дністровської  райдержадміністрації  запрошує вас перевірити правильність ваших персональних даних, внесених до Реєстру виборців.

Звертаємо Вашу увагу - не залишайте перевірку на останній день.

Особливо це стосується виборців:

- які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

- які змінили прізвище або отримали громадянство,

- колишніх військовослужбовців строкової служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Подання звернення виборця до дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці або безпосередньо до відділу  ведення Державного реєстру виборців заяви про включення або виключення зі списку особистих даних  або даних інших осіб, а також щодо внесення або виключення відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися можливо лише до 20 жовтня 2014 року.

Звертаючись до нас ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить вам проголосувати за обраного вами кандидата!

Уточнити свої персональні дані виборці Білгород-Дністровського  району можуть за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Леона Попова, 24, каб.№61, 62 (ІV поверх), телефони  для довідок: 3-59-53, 2-21-48.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних, з 8.00 год. до 16.00 год. Обідня перерва: 13.00 год.-14.00 год.

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

райдержадміністрації                                                 О.В.Розуменко