28.03.2014

Включення до реєстру

Відповідно до статті 19 Закону України "Про Державний реєстр виборців" особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру.   
Ця особа подає органу ведення Реєстру письмову заяву із зазначенням відомостей про себе і пред'являє документ що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянинаУкраїни або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набулагромадянства України), копія якого додається до заявиВідомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються у заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт. Особі, яка є військовослужбовцем строкової служби, для подання такої заяви надається відпустка на строк, достатній для звернення до органу ведення Реєстру.
У разі включення виборця до Реєстру орган ведення Реєстру надсилає на виборчу адресу виборця повідомлення про його включення до Реєстру.