До уваги громадян Білгород-Дністровського району!

Відповідно до постанови Верховної Ради України   від 26 листопада  2018 року №2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю,  31 березня 2019 року. 

Згідно постанови Центральної виборчої комісії №253 від 27 грудня 2018 року  з 31 грудня 2018 року оголошено початок виборчого процесу.

Білгород-Дністровський район відноситься до одномандатного територіального виборчого округу №141, центр якого є місто Татарбунари,  вул.Центральна,31А.

Не пізніше, як за п’ять  днів до дня голосування всім виборцям району, які є зареєстровані, принесуть іменне запрошення на вибори. У цьому запрошенні повідомляється  про включення особи  до попереднього списку виборців відповідної виборчої дільниці, адресу дільничної виборчої комісію, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, щодо яких у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (НСП), одночасно повідомляється, що їм буде надана можливість проголосувати за місцем перебування (вдома).

Якщо громадянин отримав запрошення і прізвище, ім'я, по батькові вказані правильно, значить все добре. А якщо когось не запросили, це привід прийти самому і вияснити причину.

 

Разом з тим, на виборчій дільниці будуть знаходитись попередні списки виборців з якими громадяни мають право ознайомитися і перевірити правильність внесених до них відомостей. Виборці, можуть звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року із заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку себе або інших осіб.  Заяви подані пізніше не розглядатимуться.

 

Але,  не обов’язково чекати запрошення, а також можно уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу  ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації за адресою: м.Білгород-Дністровський, вул.Грецька,24, каб.61,62, телефони: 3-59-53, 2-21-48. При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища — ще й документ, що підтверджує ці зміни.

 

        Законодавство забезпечує можливість тимчасово змінити місце голосування не пізніше як за п’ять днів до виборів, не змінюючи виборчу адресу.

Таке право є у  громадян, які в день голосування перебуватимуть далеко від свого місця проживання (відрядження, лікування, тощо). Для цього необхідно особисто звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців в місці свого тимчасового перебування з відповідною заявою. Таким  виборцям буде змінено на час виборів місце їх голосування, а саме виборчу дільницю та видано посвідчення про тимчасову зміну місця голосування. Але, все це можливо тільки до 25 березня 2019 року.

           Побажання виборцям:

Щоб не залишитися осторонь від виборів, і щоб Ваше ім'я було вписане  у  списки виборців потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у цих списках. А це можливо  зробити вже сьогодні.  Чекаємо Вас у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

 

 

 

Розуменко О.В. — начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.