Виборчі дільниці для проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року

№ з/п

№ постійної

виборчої дільниці

 

Адреса та місцезнаходження приміщення ДВК

№ телефону

№ факсу

 

1

510168

с.Адамівка, вул.Сонячна, 5, будинок культури

7-63-48

-

 

2

510169

с.Авидівка, вул.Шкільна, 15, сільський клуб

6-81-59

-

 

3

510170

с.Благодатне, вул.Першотравнева, 19, сільський клуб

6-81-49

-

 

4

510171

с.Андріївка, вул.Центральна, 56, будинок культури

4-43-48

-

 

5

510172

с.Розкішне, вул.Соборна, 29, сільський клуб

-

-

 

6

510173

с.Бритівка, вул.Центральна, 51Б, будинок культури

4-66-18

-

 

7

510174

с.Вигон, вул.Шкільна, 35А, ЗОШ

4-33-40

-

 

8

510175

с.Польове, вул.Полівська, 12, клуб

-

-

 

9

510176

с.Черкеси, вул.Суворова, 36А, будинок культури

-

-

 

10

510177

с.Великомар’янівка, вул.Шкільна, 115, будинок культури

7-76-99

7-76-99

 

11

510178

с.Долинівка, вул.Тіниста, 2, сільський клуб

7-84-17

-

 

12

510179

с.Володимирівка, вул.Центральна, 59А

5-73-42

-

 

13

510180

с.Дальнічень, вул.Суворова, 16А

5-73-53

-

 

14

510181

с.Чистоводне, вул.Шкільна, 21А

5-73-27

-

 

15

510182

с.Сухолужжя, вул.Чаїрська, 1Д, ЗДО “Струмок”

6-24-71

 

 

16

510183

с.Випасне, вул.Кишинівська, 83, ЗОШ №1

6-26-36

-

 

17

510184

с.Випасне, вул.Кишинівська, 208, ЗОШ №2

7-41-33

-

 

18

510185

с.Випасне, вул.Турлацька, 178, ЗОШ І-ІІ ст.

4-25-40

-

 

19

510186

с.Карналіївка, вул.Гастело, 15А

4-35-42

4-35-42

 

20

510187

с.Козацьке, вул.Міщенко, 10

5-71-40

-

 

21

510188

с.Красна Коса, вул.Шкільна, 16, будинок культури

5-81-42

5-81-42

 

22

510189

с.Крутоярівка, вул.40 річчя Перемоги, 4

5-51-13

-

 

23

510190

с.Олексіївка, вул.Центральна, 6Б, ЗОШ І-ІІІ ст.

4-55-48

-

 

24

510191

с.Маразліївка, вул.Миру, 152, сільська рада

4-27-31

6-08-92

 

25

510192

с.Миколаївка, вул.Перемоги, 2

4-22-36

4-22-36

 

26

510193

с.Бикоза, вул.Польова, 24, будинок культури

-

-

 

27

510194

с.Молога, вул.Кишинівська, 310, ЗОШ І-ІІІ ст.

7-65-40

-

 

28

510195

с.Монаші, вул.Миру, 118А

4-56-40

-

 

29

510196

с.Нова Царичанка, вул.Шевченко, 43

5-31-87

5-31-87

 

30

510197

с.Петрівка, вул.Звягінцева Б.Г., 22

5-91-33

-

 

31

510198

с.Підгірне, вул.Пушкіна, 68, будинок культури

-

-

 

32

510199

с.Вільне. Вул.Центральна, 40А, сільський клуб

4-23-07

-

 

33

510200

с.Приморське, вул.Центральна, 62А

4-24-97

-

 

34

510201

с.Косівка, вул.Набережна, 1

4-24-32

-

 

35

510202

с.Курортне, вул.Чорноморська, 11А

4-32-22

-

 

36

510203

с.Попаздра, вул.Шкільна, 7

4-24-55

-

 

37

510204

с.Руськоіванівка, вул.Шкільна, 1, ЗОШ І-ІІІ ст.

5-11-40

5-11-40

 

38

510205

с.Салгани, вул.Шабська, 20Б, ЦМД

-

-

 

39

510206

с.Абрикосове, вул.Степова, 11, клуб

-

-

 

40

510207

с.Привітне, пров.Ювілейний, 8, клуб

-

-

 

41

510208

с.Веселе, вул.Надлиманська, 1, приміщення клубу

5-82-59

-

 

42

510209

с.Гончарівка, вул.Гоголя, 22, приміщення клубу

4-43-90

-

 

43

510210

с.Семенівка, вул.Молодіжна, 4, ЗОШ І-ІІ ст.

7-73-40

-

 

44

510211

с.Софіївка, вул.28 червня, 57, клуб

7-61-45

7-61-45

 

45

510212

с.Зеленівка, вул.Гагаріна, 30

5-06-98

-

 

46

510213

с.Старокозаче, вул.Соборна, 34

5-04-08

-

 

47

510214

с.Старокозаче, вул.Шкільна, 8

5-05-40

-

 

48

510215

с.Стара Царичанка, вул.Покровська, 139, ЗОШ І-ІІІ ст.

5-21-40

-

 

49

510216

с.Удобне, вул.Кочубинського, 75

6-08-62

6-08-62

 

50

510217

с.Біленьке, вул.Центральна, 8Б, будинок культури

-

-

 

51

510218

с.Шабо, вул.Центральна, 15, ЗОШ №2

4-03-40

-

 

52

510219

с.Шабо, вул.Шанцера, 1, ЗОШ №1

4-02-82

-

 

53

510220

с.Шабо, вул.Центральна, 35А, будинок культури

4-92-35

-

 

54

510221

с.Широке, вул.Миру, 10, адміністративний центр

7-81-42

7-81-42