25.03.2019

Начальник відділу взаємодії з громадськістю відзвітувала про роботу структурного підрозділу за 2018 рік

25 березня 2019 року під головуванням очільника органу влади Сергія Ільченка відбулась щотижнева апаратна нарада. Начальник відділу взаємодії з громадськістю Катерина Бошняк прозвітувала про роботу підпорядкованого структурного підрозділу протягом 2018 року.

Як зазначила доповідач, основним  завданням структурного підрозділу протягом звітного періоду було забезпечення реалізації у Білгород-Дністровському районі державної політики у сфері розвитку громадянського суспільства, взаємодії з громадськістю та інформації.

«У напрямку формування позитивного іміджу керівництва держави, області та району, висвітлення реалізації реформ, що впроваджуються в державі, структурним підрозділом було проведено ряд інформаційних кампаній. Зокрема, інформаційні кампанії було проведені до Дня Соборності України, Дня Конституції України, Дня Героїв Небесної Сотні та ряду інших», - наголосила Катерина Бошняк.

Крім того, начальник відділу підкреслила, що в рамках висвітлення загальнодержавних реформ, на офіційному веб-сайті були створені та функціонують рубрики «Децентралізація влади та реформа місцевого самоврядування», «Безвізовий режим», «Євроатлантична інтеграція України. Україна – НАТО», «Інформація для учасників АТО», банер ««Енергоменеджмент – шлях до заощадження державного та місцевого бюджетів». Також районна державна адміністрація долучилась до проведення Всеукраїнського проекту «Я маю право!».

На виконання  Указу Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», п. 4.2 Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, затвердженої вищезазначеним Указом, районною державною адміністрацією забезпечувалось проведення консультацій з громадськістю шляхом вивчення громадської думки, проведення «прямих» телефонних ліній та «круглих» столів.

Крім того, в районній державній адміністрації розпочато роботу по формуванню нового складу громадської ради при райдержадміністрації на 2019-2021 роки. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.03.2019 року № 40/А-2019 затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів. 15 березня 2019 року відбулось перше засідання ініціативної групи, на якому було обрано голову Аделаїду Кожухаренко та секретаря Катерину Бошняк. Установчі збори вирішено провести 28 травня 2019 року. Термін прийому документів – з 18 березня по 25 квітня 2019 року.