15.05.2019

Боротьба з бідністю, забезпечення миру та збереження навколишнього середовища: це три основні проблеми Австрійського агентства розвитку (ADA), оперативного підрозділу Австрійського співробітництва у сфері розвитку. В даний час ADA фінансує проекти та програми загальним обсягом 500 мільйонів євро для поліпшення умов життя в країнах, що розвиваються.

Краще разом 

Спільно з Федеральним міністерством Європи, інтеграції та закордонних справ (МЗС), країнами-партнерами, державними установами, організаціями громадянського суспільства та бізнесом, ADA прагне забезпечити, щоб сталий розвиток працював на благо усіх людей в Африці, Азії, Південно-Східній Європі та Південному Кавказі. Співробітники ADA на місцях у 13 офісах з координації переконують, що дії ADA відповідають національним цілям розвитку та потребам місцевого населення і що фонди використовуються якнайкраще.

Проекти

Щороку Австрійське агентство розвитку управляє декількома сотнями проектів.

Звідки надходять кошти?

Австрійський МЗС виділяє бюджет ADA. Інші федеральні міністерства та донори, як ЄС, теж використовують досвід ADA. З 2008 року ADA проводить програми для Європейської Комісії. Ще один важливий партнер у сфері співробітництва у сфері розвитку це приватний сектор. З 2008 року ADA виділяє приватні кошти на розвиток співробітництва. З його інструментами фінансування ділових партнерств, ADA сприяє проектам компаній в країнах, що розвиваються, враховуючи, що вони сприяють поліпшенню умов життя місцевого населення. Більшість коштів інвестується в ключові регіони та пріоритетні країни Австрійського співробітництва у сфері розвитку.