25.01.2018

До уваги мешканців сіл Білгород-Дністровського району!

Рішенням Білгород-Дністровської Районної ради від 23.12.2016 року №239-VII затверджено Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» в Білгород-Дністровському районі на 2017-2020 роки.

 Одним із завдань Програми є розширення на території району інвестування в будівництво та придбання житла на селі, здешевлення його вартості, створення забудовникам сприятливих умов для спорудження житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями.

Сума кредиту визначається Фондом з урахуванням платоспроможності позичальника та не може перевищувати:

  • триста тисяч гривень на спорудження нового житлового будинку та будівництва споруд  для ведення індивідуального підсобного господарства, а також інженерних мереж тепло-, водо-, електро-, газопостачання та водовідведення:                         

-    двісті тисяч гривень - з державного бюджету;

-    сто тисяч гривень - з місцевих бюджетів (у разі наявності рішення районної ради);

  • сто п’ятдесят тисяч гривень у разі добудови незавершеного будівництвом житла та для реконструкції житлового будинку і будівництва споруд для ведення індивідуального підсобного господарства:

-    сто тисяч гривень  - з державного бюджету;

-    п’ятдесят тисяч гривень -  з місцевих бюджетів;

  • двісті тисяч гривень для придбання готового або незавершеного будівництвом житла:

-    сто тисяч гривень  - з державного бюджету;

-    сто тисяч гривень -  з місцевих бюджетів;

  •   п’ятдесят тисяч гривень з місцевого бюджету у разі придбання молодняку великої рогатої худоби, свиней;

Сума кредиту може змінюватися відповідно до змін вартості будівництва, що виникли за період будівництва, у зв’язку з чим виконуються додаткові розрахунки та вносяться зміни до кредитної угоди шляхом укладення додаткових угод.

 Кредит позичальнику надається на термін:

- до 20 років на будівництво, добудову, придбання та реконструкцію житлового будинку, придбання обладнання для міні цехів, сільськогосподарської техніки, а молодим сім’ям (подружжям,  вік яких не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (матері або батькові віком до 35 років) – до 30 років;

до 10 років на будівництво тваринницьких приміщень, інженерних мереж  з підключенням їх до існуючих комунікацій і за їх межами, впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій та придбання молодняку великої рогатої худоби, свиней.

За користування кредитом встановлюється плата у розмірі трьох відсотків річних.

Позичальник, який на дату укладення кредитної угоди, має трьох і більше неповнолітніх дітей, а також учасники антитерористичної операції та члени їх сімей на період проведення особливого періоду, звільняються від сплати відсотків за користування кредитом.

 

У разі виникнення додаткових питань необхідно звернутись до відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Білгород-Дністровської районної державної адміністрації (м.Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24, ІІ-й поверх, 20 каб.).