01.11.2020

1 листопада – День працівника соціальної сфери! Вітання голови районної державної адміністрації ГАННИ ЯЦИШЕНОЇ

ДОРОГІ НАШІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

 

Від усієї душі, щиро вітаю вас із професійним святом!!!

Сьогодні наше буденне життя неможливо уявити без відповідальної і надважливої праці фахівців, які обрали своїм пріоритетом – служіння людям! У сучасній демократичній державі діяльність представників соціальної сфери є першою і дуже вагомою ланкою у здійсненні соціальної політики по кожному напрямку.

Шановні соцпрацівники, вам дійсно випало доволі непросте завдання - працювати у період реформ та великих змін у країні, приділяючи увагу всім, хто потребує турботи.

Тим паче, що діяльність наших працівників соцсфери полягає не лише у нарахуваннях соціальної допомоги та оформленні документів, а вони постійно відвідують найвразливіших мешканців району, яким це дуже потрібно. Напевне, немає більше у світі такої професії, в якій би працювали люди з настільки гарними якостями, як співчуття, доброта, віра в людей, безкорисливість, гуманізм та безмежна любов до оточуючих.

Дорогі працівники соціальної сфери, ви щодня допомагаєте малозабезпеченим мешканцям, багатодітним родинам, людям похилого віку та з особливими потребами, сиротам і багатьом іншим. І за це вам – велика шана і подяка від усіх нас, від нашого району та від мене особисто!

Цього дня хочеться сказати слова вдячності кожному соціальному працівнику за вашу кропітку роботу, яка допомагає вирішенню найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю щоденною діяльністю ви даруєте людям надію, відновлюєте їх довіру до влади, робите їх життя хоч трохи легшим та кращим.

З нагоди професійного свята прийміть побажання щастя, любові, злагоди, міцного здоров’я, натхнення та успіхів у житті. Нехай добро, яке ви даруєте людям, завжди повертається до вас і ваших близьких. Всього вам найкращого!

ЗІ СВЯТОМ!

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації ГАННА ЯЦИШЕНА