23.10.2018

23 жовтня 2018 року відбулося інструкторсько-методичне заняття із евакуації населення у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації

23 жовтня 2018 року в Білгород-Дністровській районній державній адміністрації відбулося інструкторсько-методичне  заняття  щодо дій  місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування із евакуації  у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації.

На заході були присутні голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталя Гречановська, керівництво та представники обласного та районного підрозділів ДСНС,  представники Шабівської об’єднаної територіальної громади, правоохоронні органи, тощо.

Голова районної державної адміністрації відкрив даний захід та наголосив на важливості проведення подібних семінарів.

Захід був орієнтований на представників місцевих евакуаційних органів. Модератором семінару-навчання  був Володимир Романенко, начальник оперативного відділу управління цивільного захисту Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами  Одеської обласної державної адміністрації.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Основною метою заняття  було вдосконалення методів узагальнення та аналізу даних про обстановку, що виникла під час надзвичайної ситуації, надання практики з проведення та розрахунків підготовки оперативної обстановки та обґрунтованих пропозицій для прийняття рішень, вміння своєчасно доводити завдання до виконавців та здійснювати контроль за їх виконанням, практичне вирішення прийомів і способів проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.