16.10.2018

У районній державній адміністрації, відбувся семінар для аграріїв району

У районній державній адміністрації, за сприяння очільника району Сергія Ільченка, 16 жовтня 2018 року пройшов семінар для аграріїв району.
Голова райдержадміністрації привітав учасників зустрічі та зазначив, що подібні заходи є досить актуальними та корисними як для організаторів, так і для представників сільгосппідприємств.
Під час зустрічі були розглянуті питання щодо змін у законодавстві у сфері аграрної політики, ринку землі, перспектив запровадження можливих моделей ринку землі, держаної підтримки сільськогосподарської галузі, захисту від рейдерських зазіхань.
Керівник району Сергій Ільченко наголосив, що місцева влада готова надати всебічну допомогу у подальшому розвитку аграрної галузі району. 
Заступник голови громадської спілки «Всеукраїнська аграрна Рада» Олександр Сліпченко надав детальну інформацію та відповів на питання учасників заходу. Крім того, начальник управління агропромислового розвитку РДА Наталя Смертенюк представила присутнім програми державної підтримки аграрного сектору.