31.05.2018

Аграрії району готуються до збору врожаю ранніх зернових та зернобобових культур

У районній державній адміністрації 31 травня 2018 року відбулась координаційна нарада на тему «Про підготовку до збору врожаю ранніх зернових та зернобобових культур 2018 року».

Відкрила нараду перший заступник голови райдержадміністрації Наталя Гречановська, яка побажала аграріям гарних умов при проведенні робіт по збиранню та багатих врожаїв.

Начальник управління агропромислового розвитку Наталя Смертенюк поінформувала присутніх про підготовку господарств району до збирання ранніх зернових та зернобобових культур в умовах 2018 року. «Згідно з робочим планом збирання сільськогосподарських культур за  всіма категоріями господарств, хліборобам району потрібно зібрати ранніх зернових та зернобобових культур на  площі 61852 га, що на 1,3 тис. га більше, ніж у минулому році, завдяки  розширенню площ посівів озимих культур. У  цьому році практично на всій площі посіву озимих культур проведено підживлення мінеральними добривами, в більшості господарств посіви озимих  та ярих колосових культур оброблені гербіцидами і фунгіцидами, організовано ведеться боротьба з клопом черепашкою інсектицидами», - зазначила Н.Смертенюк.

Окремо було наголошено на питанні дотримання пожежної безпеки на полях, зокрема запобіганню спаленню стерні, з якого доповів заступник начальника Білгород-Дністровського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр Чуханенко.

Крім того, під час наради було розглянуто ряд питань щодо стану військового обліку на території району, порядку бронювання військовозобов'язаних господарств району, програми державної підтримки агропромислового комплексу тощо.