03.02.2021

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Ганна Яцишена,  голова районної ради Григорій Мельниченко, його заступник Валерій Лобанов та керівники структурних підрозділів органу виконавчої влади взяли участь у селекторній нараді Одеської обласної державної адміністрації в режимі відео-конференції.

У ході наради були розглянуті питання, які стосуються процесу децентралізації на місцях, а саме, затвердження місцевих бюджетів,  забезпечення функціонування об’єктів (установ) соціального призначення відповідно до вимог законодавства та питання щодо адміністрування місцевих податків і зборів з юридичних та фізичних осіб.

Стосовно передачі закладів із спільної власності територіальних громад району у комунальну власність територіальних громад  зазначено, що передано 1444 об’єкти з 1484, що складає 97%.

За дорученням голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького,  одним із найактуальніших першочергових питань, яке стоїть на контролі, є реалізація загальнодержавних програм з будівництва амбулаторій у сільській місцевості.