21.01.2019

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУЛИ НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

У районній державній адміністрації 21 січня 2019 року під головуванням Сергія Ільченка відбулась щотижнева апаратна нарада, у ході якої було розглянуто ряд важливих питань.

Начальником відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Галиною Добрєвою була доведена інформація щодо погодних умов та  поточного стану автошляхів району. Було наголошено, що причетні служби готові до роботи, у разі погіршення погоди та виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру.

Крім того, під час апаратної наради начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Наталя Тхоренко надала інформацію про заходи щодо формування стратегії розвитку району до 2021 року та діяльність Ради регіонального розвитку. Голова райдержадміністрації наголосив, що робота по стратегічному плануванню є вкрай важливою, оскільки необхідно визначити пріоритети розвитку для кожної громади. Очільник району доручив активізувати роботу у даному напрямку, зокрема продовжити проведення обговорень з активами сільських рад.

Також під час проведення наради обговорено питання соціального захисту найвразливіших верств населення, стан виплат державних допомог, призначення пільг, нарахування субсидій, реалізації на території району програми «Доступні ліки». Сергій Ільченко подякував причетним структурним підрозділам за налагоджену роботу та надав відповідні доручення.

Директором міськрайонного центру зайнятості Ніною Принц були надані роз’яснення стосовно роботи підпорядкованого їй закладу та діяльності у напрямку допомоги особам, які є тимчасово безробітніми.

Т.в.о. керівника апарату райдержадміністрації Сніжана Пейчева  поінформувала присутніх про зміни, що відбулись у чинному законодавстві, а також про роботу органу влади протягом минулого тижня. Крім того, доповідач запросила учасників апаратної наради взяти участь у заході до Дня Соборності України, який відбудеться 22 січня о 08:30.

Голова райдержадміністрації Сергій Ільченко також відзначив, що на минулому тижні відбулась зустріч в Одеській обласній адміністрації з приводу будівництва сучасної амбулаторії за новітніми європейськими стандартами.

По завершенню наради були надані доручення керівникам структурних підрозділів.