06.08.2018

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РАЙОНУ РОЗГЛЯНУТО НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

У районній державній адміністрації 6 серпня 2018 року пройшла щотижнева апаратна нарада під головуванням Сергія Ільченка, в якій взяли участь перший заступник голови Наталя Гречановська, керівники структурних та територіальних підрозділів.

Під час наради були озвучені питання щодо роботи органу влади протягом минулого тижня, змін в законодавстві, виконання бюджету тощо.

Очільник району звернув увагу, що 3 серпня відбулась значна подія – підписання Меморандуму про співпрацю і партнерство у сфері вітроенергетики, завдяки чому до району залучено більше 7 мільярдів гривень.

«Ми працювали і постійно працюємо над тим, щоб залучити до району якомога більше інвестицій. Відповідно до умов, визначених у Меморандумі, компанією-інвестором планується встановлення потужності Дністровської вітроелектростанції до 150 МВт. Завдяки цьому надходження коштів складатиме 4,5 мільйони гривень на рік», - підкреслив Сергій Ільченко.

Також у ході наради було заслухано інформацію про роботу Адамівської сільської ради. Голова райдержадміністрації наголосив, що з поточного року розмір ставки орендної плати має становити не менш як 8 відсотків, а тому важливим чинником є укладання відповідних угод з керівниками сільгосппідприємств, розташованих на території сільської ради.

«Як уже багаторазово зазначалося, завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування полягає в тому, щоб створити гідні умови для людей, для наших громадян. Цього неможливо досягти з мінімальним бюджетом. І саме тому кожен на своєму місці повинен зробити все можливе, аби забезпечити надходження до бюджету, що дозволить покращити інфраструктуру населених пунктів, соціальну сферу та життя мешканців в цілому», - зазначив очільник району.

По завершенню наради голова райдержадміністрації надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.