11.02.2021

АКТУАЛЬНЕ: про COVID-19 на щотижневій нараді

Уже традиційно, кожного тижня  в стінах районної державної адміністрації під головуванням очільниці району Ганни Яцишеної проводиться відео-конференція з головними лікарями Білгород-Дністровського району щодо захворюваності на інфекційні хвороби (ГРВІ, пневмонії, COVID-19).

Під час наради було заслухано заступника головного лікаря КНП «Білгород – Дністровська ЦРЛ» Олексія Філонова, який доповів, що станом на 10.02.2021 року виписані з відділень 18 пацієнтів, з них 11 - із гострою респіраторною хворобою COVID-19. Із загальної кількості пацієнтів 11 отримують кисневу терапію. Наразі  перебувають на лікуванні 17 пацієнтів, з них 11 з діагнозом COVID-19. Олексій Вікторович наголосив на стабілізації захворюваності, завдяки дотриманню карантинних норм у період локдауну в січні поточного року.

Також у свої доповіді директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білгород-Дністровської районної ради» Валентина Орлова відмітила, що станом на 10 лютого 2021 року зареєстровано 92 випадки на ГРВІ, знаходяться на амбулаторному лікуванні, діагностовано 4 пневмонії. За тиждень  було відібрано 15 аналізів  методом ПЛР на Covid -19, з яких виявлено 3 нових  підтверджених випадки.

Валентина Володимирівна зазначила, що наразі Департаментом охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації організована перша клінічно-практична конференція на тему надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Такі конференції в подальшому є чудовою платформою для подальшого обміну, як теоретичним,  так і практичним досвідом.

Також під час наради було заслухано заступника головного лікаря КНП «Білгород-Дністровська ЦРЛ»  Ларису Суханову щодо початку планової вакцинації дітей від кору, краснухи, дифтерії та інших  інфекційний захворювань.