07.06.2018

Актуально: Білгород-Дністровський центр надання адміністративних послуг відвідали регіональні координатори Програми «U-LEAD з Європою»

07 червня 2018 року голова Білгород-Дністровської райдержадміністрації Сергій Ільченко та представники міської влади  взяли участь у зустрічі з регіональним координатором та регіональним спеціалістом Програми «U-LEAD з Європою». Дана зустріч відбулась з метою знайомства та вивчення стану і потреб громади стосовно модернізації Центру надання адміністративних послуг.

Важливими питаннями для обговорення стали інституціональний розвиток ЦНАП, огляд приміщень, знайомство з роботою центру.

Також регіональні координатори провели нараду  по Програмі U-LEAD, основною метою якої  є  створення багаторівневої системи управління,  що буде  прозорою, підзвітною та реагуватиме  на потреби громадян.

Під час зустрічі очільник району наголосив на необхідності створення  мобільного центру адміністративних послуг у  Білгород-Дністровському районі, який дасть можливість найвіддаленішим  населеним  пунктам  нашого  району  отримати  відповідні  послуги.

 «Центри надання адміністративних послуг є обличчям влади у громадах. Завдяки кращим європейським практикам ми зможемо якісно покращити надання адміністративних послуг нашим громадянам. Як орган виконавчої влади,  ми зобов’язані зробити все  можливе для створення мобільного ЦНАП в Білгород-Дністровському районі», - підкреслив Сергій Ільченко.

Нагадаємо, мобільний  ЦНАП – спеціальне авто, облаштоване місцями для адміністраторів та відвідувачів, яке надаватиме послуги у форматі «єдиного вікна». Така модель успішно зарекомендувала себе в європейських практиках та є абсолютною новинкою для України.