05.11.2018

АКТУАЛЬНО: ПИТАННЯ ЩОДО НАДАННЯ СУБСИДІЙ, ГОТОВНОСТІ ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ ТА РЯД ІНШИХ ОБГОВОРИЛИ У ХОДІ АПАРАТНОЇ НАРАДИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Під головуванням Сергія Ільченка, за участі його заступників Наталі Гречановської та Альони Шихалієвої, 5 листопада 2018 року в райдержадміністрації відбулась чергова апаратна нарада.

У ході проведення було детально розглянуто питання щодо роботи управління соціального захисту населення та охорони здоров’я, з якого доповіла т.в.о. начальника зазначеного структурного підрозділу Ольга Німачук. За інформацією доповідача, за 9 місяців 2018 року управлінням нараховано та  профінансовано соціальних допомог 5083 заявникам на суму 92 млн. 739  тис. грн. За призначенням субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого палива звернулося 4365 заявників. На даний час нараховано субсидій на суму 10 млн. 416 тис. грн. На обліку  в управлінні перебуває 282 внутрішньо переміщені особи. За дев’ять місяців фактично профінансовано допомогу переміщеним особам на проживання у сумі  987 тис.322 грн.

Очільник району наголосив, що робота по наданню субсидій малозахищеним категоріям населення району є одним із пріоритетних напрямків соціального захисту громадян. «Людям державою гарантована можливість отримати субсидії, оскільки не всі мешканці мають змогу стовідсотково сплачувати витрати на комунальні послуги. І ми, як орган державної влади повинні зробити все від нас залежне, щоб кожен житель, який цього потребує, мав змогу скористатися своїм правом на отримання даної субсидії», - підкреслив голова райдержадміністрації. Також Сергій Ільченко доручив керівнику управління посилити роботу, зокрема щодо інформування населення про всі зміни, що відбулися в законодавстві стосовно нарахування субсидій, а також протягом місяця провести семінари для уповноважених осіб сільських рад району з даного питання.

Крім того, під час апаратної наради було обговорено питання щодо готовності до зимового періоду 2018-2019 років.  Начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Галина Добрєва поінформувала, що усі об’єкти соціальної сфери готові до опалювального сезону. Продовжується робота по заготовці піщано-сольової суміші. Укладено договори з 9 агропідприємствами стосовно надання допомоги під час розчищення доріг, у разі надзвичайних ситуацій природного характеру.

По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації Сергій Ільченко надав ряд доручень керівникам структурних підрозділів.