24.09.2018

Апаратна нарада райдержадміністрації

Під головуванням Сергія Ільченка 24 вересня 2018 року відбулась чергова апаратна нарада, в якій взяли участь заступники голови Наталя Гречановська та Альона Шихалієва, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, служб, установ організацій.

Представником відділу НП ГУНП в Одеській області було надано інформацію щодо стану криміногенної ситуації в районі. Т.в.о. начальника відділу з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації Юлія Головко доповіла про виконання плану заходів за минулий тиждень та планування на поточний тиждень. Зокрема, було поінформовано про проведення командно-штабних навчань на території району.  Начальник відділу містобудування та архітектури Сергій Абусерідзе надав інформацію про хід розробки та затвердження містобудівної документації у Білгород-Дністровському районі.

Крім того, під час апаратної наради було озвучено доповідь щодо виконання бюджету району, планових показників, зокрема в розрізі сільських рад.

Голова райдержадміністрації по завершенню наради надав відповідні доручення причетним керівникам структурних підрозділів.