10.09.2018

Апаратна нарада райдержадміністрації

У райдержадміністрації під головуванням Сергія Ільченка 10 вересня 2018 року пройшла щотижнева апаратна нарада, в якій взяли участь заступники голови Наталя Гречановська та Альона Шихалієва, керівники структурних підрозділів органу влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Під час апаратної наради були обговорені питання щодо виконавської дисципліни, стану криміногенної ситуації на території району, планування роботи райдержадміністрації.

Детально було обговорено стан здійснення інформаційної кампанії щодо  створення прийомних родин, дитячих будинків сімейного типу та патронатних вихователів.

Як зазначила директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Домчинська, з прийомними батьками та батьками-вихователями один раз в квартал проводяться групи взаємопідтримки, де порушуються теми, які турбують батьків (виховання дітей, психологічний та фізичний розвиток дітей, проходження адаптаційного періоду, підготовка до самостійного життя та інше). Так, протягом восьми місяців   2018 року відбулося три  групи взаємопідтримки з прийомними батьками та батьками-вихователями, метою якої було визначення ролі прийомних батьків, батьків-вихователів у підготовці дитини до літнього відпочинку.  Також піднімалася тема «Відповідальність батьків за всебічний розвиток дітей, чинники родинної моделі виховання дітей».

Масштабна робота проводиться щодо створення Дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ). П’ять кандидатів взяті на облік з питань створення прийомних сімей та ДБСТ: 3 кандидати успішно пройшли навчання (курс підготовки) кандидатів в прийомні батьки та  батьки-вихователі та отримали відповідні рекомендації. Крім того, 15 червня 2018 року було створено прийомну родину на території Старокозацької сільської ради. Два кандидати на створення дитячого будинку сімейного типу знаходяться у процесі збору відповідних документів для проходження навчання (курсу підготовки) кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі.

До кінця року планується забезпечити функціонування п’яти будинків сімейного типу.

«Це вкрай важлива робота, і слід відзначити, що наш район один із кращих по діяльності у даному напрямку», - підкреслив голова райдержадміністрації, а також дав доручення продовжувати зазначену роботу.

Також під час апаратної наради було озвучено інформацію про зміни у структурах Пенсійного фонду України.

По завершенню наради очільник району надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.