23.09.2019

Апаратна нарада

Під головуванням очільника району Сергія Ільченка, за участі заступника голови, керівників структурних та територіальних підрозділів 23 вересня 2019 року пройшла щотижнева апаратна нарада. Під час наради були детально обговорені питання щодо криміногенної ситуації в районі, виконання плану заходів райдержадміністрації, бюджету та інші.

Голова райдержадміністрації особливу увагу звернув на питання підготовки до опалювального сезону, з якого надала інформацію начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Галина Добрєва, а також керівники закладів соціальної сфери. Сергій Ільченко надав доручення керівникам терміново розпочати тендерні процедури щодо придбання твердого палива, яке необхідне, а також доручив відділу ЖКГ та інфраструктури провести заходи щодо забезпечення необхідної кількості піску та солі для виготовлення суміші для посипання автошляхів під час ожеледиці у зимовий період.

Крім того, було акцентовано увагу і на питанні щодо протипожежного захисту закладів освіти та дотримання санітарних норм харчування школярів. Начальник відділу освіти, науки, молоді та спорту Тетяна Мунтьян зазначила, що з керівниками навчальних закладів було проведено роз’яснювальну роботу по даним питанням та проведені усі необхідні заходи.

По завершенню наради голова райдержадміністрації Сергій Ільченко надав відповідні завдання та доручення.

Цього дня, у зв’язку із оголошенням дня жалоби на території Одеської області, в усіх державних установах, в тому числі й адмінбудівлі, було приспущено Державний прапор України.