25.09.2018

Білгород-Дністровський район один з кращих в Одеській області по наповненню місцевого бюджету

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Сергій Ільченко 25 вересня 2018 року взяв участь у засіданні розширеної апаратної наради Одеської обласної державної адміністрації. Під час засідання було розглянуто питання щодо виконання доручення про наповнення місцевих бюджетів через легалізацію заробітних плат, а також ставку за оренду паїв на рівні не менш ніж 8%.
Білгород-Дністровською райдержадміністрацією проведено моніторинг фактично виданої орендної плати орендодавцям за земельні ділянки (паї) сільгосппідприємствами в розрізі сільських рад району та виконано відповідну роботу, в результаті чого до бюджетів всіх рівнів додаткові надходження складатимуть 5,5 млн. грн. 
Нагадаємо, економічний розвиток – пріоритет Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. Відтак, за 8 місяців 2018 року місцеві бюджети Одеської області заробили 9,5 мільярдів гривень. А у 2017 року Одеська область увійшла в ТОП-3 по Україні за обсягом і темпами зростання місцевих бюджетів.
Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко висловив вдячність усім причетним структурам за конструктивну роботу та гарні результати.
Після засідання апаратної наради ОДА очільник району взяв участь у позачерговому засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.

https://oda.odessa.gov.ua/