05.06.2018

Білгород-Дністровський район піднявся на 2 місце за рейтингом діяльності голів райдержадміністрацій Одеської області

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Сергій Ільченко 5 червня 2018 року взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації. Протягом засідання було представлено результати оцінки діяльності голів районних державних адміністрацій за І квартал 2018 року.

Завдяки злагодженій та плідній роботі керівництва органу владу та районних служб, Білгород-Дністровський район піднявся на п’ять позицій та посів 2 місце за рейтингом з 26 районів області.

Зокрема, за обсягом реалізованої промислової продукції  за січень-березень 2018 року наш район займає лідируючу позицію – 1 місце. Також Білгород-Дністровщина стала першою по темпу зростання доходів місцевих бюджетів (без трансфертів).  За обсягами прямих іноземних інвестицій на одну особу станом на 1 квітня 2018 року – 3 місце серед інших районів. Порівняно з минулим роком значно покращились показники по житлово-комунальному господарству та інших сферах.

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко висловив вдячність усім причетним структурам за конструктивну роботу та гарні результати.