27.06.2018

Білгород-Дністровський район відзначив 22-у річницю Конституції України

День Конституції – одне з найвизначніших свят для всього Українського народу. Без Основного Закону України неможливо уявити становлення демократичної, правової, розвиненої держави.

З нагоди даного свята у Білгород-Дністровському районі 27 червня 2018 року відбулося урочисте святкування, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Ільченко, перший заступник голови райдержадміністрації Наталя Гречановська, голова районної ради Валерій Лобанов, заступник голови райради Валентина Орлова. Під звучання Державного Гімну України пройшло урочисте підняття Державного Прапору, після чого до учасників заходу звернувся зі словами привітання очільник району Сергій Ільченко.

«Хочу привітати усіх наших громадян зі святом, яке об’єднує українців не тільки в нашій країні, а й по всьому світу. Сьогодні ми обрали для держави європейський курс розвитку, адже головна наша мета і як представників влади, і як жителів великої України, - побудувати справді розвинену, єдину та демократичну державу для майбутніх поколінь! Наші діти – це майбутнє нашого суспільства, а кожне громадянське суспільство може будуватися лише в правовому полі. І прийняття Конституції України, повага до законів нашої держави, - це те, що дозволяє нашій державі розвиватися, а нам – працювати на благо Українського народу. Ми завжди маємо пам’ятати, що ми є Українці, ми – велична нація! Від щирого серця бажаю всім миру, злагоди, добробуту, невичерпної енергії та Божого благословення», - привітав усіх Сергій Ільченко.

У цей урочистий для всіх українців день, неможливо не згадати про тих справжніх патріотів української землі, які віддали свої життя у різні періоди становлення української державності, щоб дати можливість жити нам, нашим дітям, продовжувати будувати вільну країну, тих, без кого дане свято не могло б відбутися. Вшановуючи пам’ять усіх загиблих, представники влади та громадськості поклали квіти до Пам’ятної дошки Героям Небесної Сотні, Меморіалу Військової Слави, пам’ятників воїнам-інтернаціоналістам та героям-прикордонникам.