21.11.2019

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Перший заступник голови райдержадміністрації Наталя Гречановська, заступник голови Альона Шихалієва, заступник голови районної ради Валентина Орлова, секретар міської ради Віктор Грозов, працівники органів влади, військовослужбовці, громадськість та ЗМІ 21 листопада 2019 року взяли участь у пам’ятному заході до Дня Гідності і Свободи України.

У виконанні соліста відділу культури Володимира Каназірського пролунав Державний Гімн. Ведуча заходу Оксана Ціха зазначила, що у листопаді 2013 року українці вийшли на київський майдан Незалежності, аби захистити європейський шлях розвитку країни. Тому цю революцію ще називають Євромайданом. Та сталося так, що, шукаючи Європу, ми знайшли Україну. Головним символом Революції Гідності  був прапор України, і за європейські цінності українці боролися, співаючи державний гімн.

Від імені очільника райдержадміністрації та всіх мешканців району виступила перший заступник голови. «П’ять років тому відбулися події, які змінили нашу країну. Нажаль, під час тих подій загинули люди, Герої Небесної Сотні, які вибороли для нас право на європейський вектор розвитку, європейські цінності. Ми маємо низько вклонитися і ніколи не забувати, що саме ці люди йшли під кулі для того, щоб в нашій країні була свобода слова та демократія. І наш обов’язок – вчити наших дітей на прикладі кращих синів і доньок України. Бажаю всім нам  - мирного неба над головою!» -  наголосила у своєму виступі Наталя Гречановська.

Також з нагоди Дня Гідності і Свободи до присутніх звернулись Валентина Орлова та Віктор Грозов.

Розпочавшись у листопаді 2013 року, боротьба за гідність і свободу України продовжується. І досі на території нашої держави немає спокою. Після Майдану  спалахнули  воєнні дії на Сході України, в ході яких було втрачено життя тисяч військових та мирних жителів.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих земляків.

Програма заходу була підготовлена працівниками відділу культури райдержадміністрації  на чолі з Іриною Смогла, а у виконанні  артистів відділу культури - Наталі Пушкіної та народного естрадного  гурту «Тіра» лунали патріотичні пісні.

По завершенню заходу присутні разом з керівництвом району та міста вшанували пам'ять загиблих учасників Революції Гідності та бойових дій на Сході України покладанням квітів до пам’ятної  дошки Героям Небесної Сотні.