11.02.2020

ДАВАЙТЕ БЕРЕГТИ ДИТИНСТВО! - Ганна Яцишена відвідала багатодітну родину

Питання соціального захисту малозабезпечених мешканців району стоїть на особливому контролі голови районної державної адміністрації Ганни Яцишеної. До очільниці району минулого тижня на особистому прийомі звернулась мешканка Приморської сільської ради, яка є багатодітною матір’ю,  щодо затримки в оформленні документів для отримання соціальної допомоги. Ганна Анатоліївна запевнила заявницю, що особисто сприятиме вирішенню даного питання та у складі комісії відвідає місце проживання цієї багатодітної сім’ї.

Через складні погодні умови запланований робочий виїзд довелося перенести, але одразу після поліпшення погоди, 10 лютого 2020 року голова райдержадміністрації з причетними структурними підрозділами здійснила робочу поїздку до села Приморське.

У обстеженні умов проживання родини взяли участь і представники сільської ради на чолі з Лідією Колесніченко. Вдома у заявниці – тепло і затишно, всюди – грамоти та подяки, якими нагороджувалися діти жінки – Анастасія, Ілля та Олександра. Найменший син Артем – ще зовсім маленький, готується до свого першого навчального закладу – дитячого садка.

Працівниками управління соціального захисту населення та охорони здоров’я райдержадміністрації та іншими представниками комісії було переглянуто відповідні документи та складено акти обстеження житла, у зв’язку з відсутністю яких багатодітна мати не мала змоги оформити соціальну допомогу. Спілкуючись з керівництвом сільської ради Ганна Яцишена акцентувала увагу, що всі представники місцевої влади повинні діяти лише в рамках діючого законодавства, а також консолідувати зусилля для вирішення нагальних проблем по зверненням громадян, особливо якщо вони потребують державної підтримки.

«Всі питання, що стосуються дітей, для мене є першочерговими. Якщо можна допомогти, прискорити якісь процеси, завдяки чому діти будуть забезпечені всім необхідним, то обов’язково це потрібно зробити. Приємно, що діти виховуються добросовісно, про що свідчать численні грамоти та подяки за участь у різноманітних заходах, конкурсах і змаганнях. Бажаю цій родині всього найкращого», - підсумувала Ганна Яцишена.

Відтак, багатодітна мати тепер зможе продовжити отримувати гарантовану їй державою соціальну допомогу.